Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Fotopolicijos“ fotomįslė: kas galėjo vairuoti šį žvaigždės „VW Passat“?

Fotopolicijos fotomįslė: kas vairuoja šį VW Passat
Fotopolicijos fotomįslė: kas vairuoja šį VW Passat
Šaltinis: 15min
0
A A

Projekto „Fotopolicija“ kūrėjai suka galvą: ar gali būti, kad pasitvirtino jų įtarimai, jog žvaigždės nesilaiko duoto žodžio?

Dar visai neseniai šio automobilio naudotojas, žinomas Lietuvos žmogus buvo užfiksuotas vairuojantis šį automobilį, nors tokios teisės ir neturėjo. Iškart po publikacijos žinomo žmogaus agentas redakciją užtikrino, kad daugiau tokių dalykų nebus.  

Ir nutik tu man šitaip, kad būtent gegužės 6 d., kai minėtas žinomas žmogus (bent iki šiol vairavęs šį automobilį) šventė savo 18 metų gimtadienį, „Fotopolicija“ ir vėl užfiksavo tą patį automobilį (valst. nr. EFZ 180)!

Vilniuje, Ateities ir L.Giros gatvių sankryžoje, kaip teigia nuotraukų autorius, „VW Passat“  degant raudonam šviesoforo signalui ir esant papildomai lentelei su žalia rodykle į dešinę, iš pradžių važiavo antrąja juosta. Pirmojoje laukė du automobiliai: pirmasis norėjo važiuoti tiesiai (bet to daryti neleido šviesoforo signalas), antrasis norėjo sukti į dešinę, bet negalėjo to daryti dėl pirmojo automobilio. Todėl „VW Passat“ kiek pristabdęs iš antros juostos pasuko į dešinę, apvažiuodamas abu laukiančius automobilius.

Įdomu, kas šį kartą vairavo žvaigždės automobilį? Gaila, kad nuotraukoje nesimato vairuotojo veido.

Daugiau panašių vaizdų www.fotopolicija.lt.

Primename, kad rubrikos „Fotopolicijos“ tikslas – ugdyti vairavimo kultūrą ir padėti eismo dalyviams bei pareigūnams išanalizuoti padarytas klaidas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas