Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelių policijos vadovas apie skraidančią „Mazda“: tokių dalykų neturėtų būti!

„Skraidantis“ automobilis „Mazda 626“
Kadras iš youtube.com / „Skraidantis“ automobilis „Mazda 626“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Komentuodamas šiomis dienomis internete pasirodžiusius vaizdo įrašus, kuriuose matyti jaunuolių „pasiskraidymai“ automobiliu „Mazda 626“, Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovas Gintaras Aliksandravičius teigia, kad pareigūnai nagrinėja paviešintą medžiagą. „Tokių dalykų neturėtų būti“, - kalbėdamasis su „15min.lt“ žurnalistu pareiškė kelių policijos vadovas.

Šiomis dienomis tinklalapyje youtube.com atsirado net keturi vaizdo įrašai, kuriuose matyti, kaip įsibėgėjęs automobilis Mazda 626 užvažiuoja ant aptirpusio sniego krūvos ir pakyla į orą. Vienas besilinksminančių jaunuolių skrydis baigėsi sėkmingai.

Antrą kartą Mazda nusileidusi ant ratų tiesiog įklimpo baloje. Nenorėdami sušlapti kojų keli vaikinai iš automobilio išlipo šokinėdami per mašinos bagažinę.

Trečiasis šuolis baigėsi „įspūdingiausiai“. Automobilis žemę pasiekė priekine dalimi ir apvirto. Iš suplotos mašinos netrukus išsiropštė du vaikinai. Jie nenukentėjo.

Vaizdo įrašus, kuriuos, panašu, paviešino patys „pasilinksminimo“ dalyviai, internete aptiko 15min.lt skaitytojai. Informacijai apie tai pasirodžius portale ikrauk.lt, vaizdo medžiagos autoriai filmukus skubiai pašalino iš youtube. 15min.lt išsaugojo vaizdo medžiagos kopijas, visus keturis filmukus galite peržiūrėti teksto apačioje.

„Netoleravome, netoleruojame ir netoleruosime“

Vaizdo medžiagai apie šį keistą jaunimo pasilinksminimą pasirodžius viešumoje, filmukais susidomėjo ir policija.

„Nagrinėjame tą vaizdo medžiagą. Šioje situacijoje gali būti daug niuansų. Reikia gerai viską išanalizuoti“, - antradienį po pietų 15min.lt žurnalistui sakė Lietuvos kelių policijos tarnybos vadovas Gintaras Aliksandravičius.

Jau žinoma, kad 1989 m. pagamintas automobilis Mazda 626 registruotas Panevėžyje. Kovo 26 d. savininkas automobilį perleido kitam asmeniui. Iš karto po to portale youtube buvo paviešinti ir keturi filmukai su automobilio „pasiskraidymais“.

„Reikia žiūrėti, kur visą tai vyko. Jei tai vyko uždaroje teritorijoje, kur pašaliniai negali patekti, tai vienas dalykas. Kitas dalykas, jei tai vyko viešoje vietoje, į kurią bet kas gali patekti. Tada tai jau gali būti chuliganiškas vairavimas. Jei automobilis vogtas - tada turėtume dirbti su kolegomis iš kriminalinės policijos. Tą medžiagą dar reikia pasianalizuoti“, - sakė kelių policijos vadovas.

G.Aliksandravičius sakė, kad „pasilinksminimo“ dalyvius nustatyti policijai nebus sudėtinga. Tačiau paaiškėjus, kad automobilį vaikinai „skraidino“ uždaroje teritorijoje, greičiausiai, jie atsipirktų tik lengvu išgąsčiu bendraujant su pareigūnais.

„Tačiau tokių dalykų neturėtų būti! Taip ir parašykite. Mes netoleravome, netoleruojame ir netoleruosime tokio elgesio. Esame nustatę net chuliganiškai vairuojančių motociklininkų. Kai tik šiuo atveju bus priimti kokie nors sprendimai - būtinai informuosime“, - tvirtino kelių policijos vadovas.

G.Aliksandravičius kalbėdamas su 15min.lt žurnalistu dar negalėjo pasakyti, kokio padalinio pareigūnai priims sprendimus dėl įvykio. Medžiaga gali būti perduota Panevėžio policijos pareigūnams arba ji gali būti tiriama Kelių policijos tarnyboje Vilniuje.

VIDEO: "Mazda 626 Coupe" automobilio šuolis per sniego kruvą
VIDEO: "Mazda 626 Coupe" automobilio šuolis per sniego krūvą (antra kamera)
VIDEO: "Mazda 626 Coupe" automobilio skrydis
VIDEO: "Mazda 626 Coupe" automobilio skrydis (kita kamera)
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas