Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Milijonierius Verslovas limuzinu „Bentley“ pažeidė Kelių eismo taisykles (nuotraukos)

K.Verslovo limuzinas užfiksuotas pažeidimo padarymo momentu: šioje vietoje iš degalinės į kairę sukti draudžiama.
„Scanpix“ nuotr. / K.Verslovo limuzinas užfiksuotas pažeidimo akimirką: šioje vietoje iš degalinės į kairę sukti draudžiama.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žinomas sostinės verslininkas užfiksuotas Vilniaus centre, kai vairuodamas atliko neleistiną manevrą.

Ne sykį smulkių rūpesčių su kelių policija turėjęs milijonierius Kęstutis Verslovas trečiadienio popietę užfiksuotas sostinės A.Goštauto gatvėje, kai iš degalinės „Statoil prie parlamento“ pasuko į kairę.

Vilniečiai puikiai žino, o miesto svečiai iš ženklų supranta, kad šioje vietoje galima sukti tik į dešinę.

Tai nurodo atitinkamas kelio ženklas, be to, jei sostinės gatvės būtų nuvalytos, toje vietoje vairuotojai įžiūrėtų dvigubą ištisinę.

„Kas vėl atsitiko?“ – pokalbį telefonu su 15min.lt žurnalistu pradėjo K.Verslovas. Išgirdęs apie posūkį į kairę iš degalinės „Statoil“, K.Verslovas atsiduso. Verslininkas klausė, ką galėtų atsakyti, todėl išgirdo tokį žurnalisto pasiūlymą: „Bent pažadėkite, kad daugiau taip nedarysite.“

„Tai aišku, kad nedarysiu!“ – entuziastingai pritarė pašnekovas.Aš nieko nenoriu įrodinėti. Vienu žodžiu – kaltas.

K.Verslovas taip aiškino, kodėl pažeidė KET: „Vėlavau, vadinasi, kažkur labai.“

Jis dar pridūrė: „Aš nieko nenoriu įrodinėti. Yra, kaip yra. Vienu žodžiu, kaltas.“

K.Verslovas pasakojo nesantis užkietėjęs KET pažeidėjas. „Invalidų vietose griežtai nestatau!“ – tikino Bentley vairuotojas.

null/K.Verslovo limuzinas užfiksuotas pažeidimo padarymo momentu: aioje vietoje ia degalinės į kairę sukti draudžiama.
null/K.Verslovo limuzinas užfiksuotas pažeidimo padarymo momentu.

Nepaisė daugybės apribojimų

15min.lt primena, kad užpernai K.Verslovui buvo kilęs galvos skausmas dėl jo limuzino svorio.

Į šį parametrą dėmesys buvo atkreiptas, kai verslininkas savuoju Bentley Continental važinėjo po Pilies gatvę.

Važinėdamas po senamiesčio vietas, kurios dėl griežto ženklinimo iš esmės paverstos pėsčiųjų zona, jis rizikavo užsitraukti policijos nemalonę.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kęstutis Verslovas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./K.Verslovas prisižadėjo nepažeisti KET. 

„Tai man kaip žaibas iš giedro dangaus! Nepastebėjau ženklų, kad iki „Naručio” važiuoti nebūtų galima“, – prisipažino jis.

K.Verslovas pasakojo važinėjęs tik iki viešbučio „Narutis“, kur dažnai gyvena jo svečiai. „Visada nuvežu juos iki durų ir nuo ten paimu“, – aiškino dienraščio L.T. pašnekovas. Jis emocingai pridūrė: „O kaip jūs įsivaizduojate: man neužsakyti šio viešbučio ar pastatyti automobilį prie Onos bažnyčios ir lydėti svečią su visais lagaminais iki „Naručio“? Ne juokingai atrodysime?“

Buvo aišku, jog jei Pilies gatvėje K.Verslovą sustabdytų itin griežtas pareigūnas, formaliai turėtų teisę nubausti vairuotoją, nes jis nėra nei taksistas, nei viešbučio gyventojas. Tuo tarpu lanksčiai dirbantis pareigūnas galėtų prilyginti K.Verslovą taksistui, aptarnaujančiam viešbučio klientą.

Tačiau transporto priemonės masę ribojantis ženklas K.Verslovui buvo tikra bėda. Pagal gamintojų duomenis, apie 2400 kilogramų sveriantis Bentley neįtelpa į 2 tonų ribas.

„Man atrodo, kad visi limuzinai yra sunkesni nei dviejų tonų... Vienu žodžiu, man ten nevažiuoti?“ – kvatojo sunkiasvorės mašinos savininkas.

Rūpinosi sunkvežimiais – gavo baudą

Dar anksčiau, 2007-ųjų pavasarį, K.Verslovas Gedimino prospekte mašina užvažiavo ant šaligatvio. Policija užblokavo jo Bentley ratą.

Verslininkas blokuotojams aiškino, kad limuziną taip pasistatė dėl to, jog prie remontuojamos gatvės dalies galėtų be vargo privažiuoti sunkvežimiai. Tačiau pareigūnas buvo nepalenkiamas ir skyrė 100 litų baudą.

„Pripažinau kaltę ir susimokėjau. Visiškai nesiginčijau. Toje vietoje, šalia savo biuro, aš galiu automobilį statyti nemokamai. Tik truputį užvažiavau ant šaligatvio. Nebuvo kitos išeities“, – tąsyk dienraščiui L.T. teisinosi K.Verslovas.

Sykį šiam verslininkui ne itin pasisekė ir tada, kai mašiną jis pasistatė pagal taisykles – netoli Seimo limuziną kliudė autobusas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas