Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 22d. 15:00

Nufilmuotas kelių erelis, kelyje „Via Baltica“ vos išvengęs kaktomušos su policija

Pavojingam vairavimui mirties keliu pramintame „Via Baltica“ – padidintas policijos dėmesys. Tiesa, reido metu patys pareigūnai vos išvengė avarinės situacijos, kai „Mazda Premacy“ vairuotojas vilkiką su puspriekabe esant prastoms eismo sąlygoms lenkė draudžiamoje vietoje.

Policijos pareigūnai, siekdami išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, taip pat mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, vasario 15-21 dienomis visoje šalyje vykdė policines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

Reaguojant į visuomenės pasipiktinimą sukėlusį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse paskelbtą vaizdo įrašą (žr. žemiau),  kuriame buvo užfiksuoti itin pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai kelyje „Via Baltica“, Lietuvos kelių policijos tarnyba ypatingą dėmesį praėjusią savaitę skyrė patruliavimui magistraliniame kelyje E67, besidriekiančiame per tris Lietuvos apskritis. Didžiausias dėmesys buvo skirtas pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams, taip pat eismo saugumą įtakojantiems pažeidimams išaiškinti, rašoma pirmadienį LKPT atstovų paviešintame pranešime. 

VIDEO: Išprotėjęs autobuso vairuotojas kelyje „Via Baltica“

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai policinės priemonės kelyje „Via Baltica“ metu nustatė 96 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 36 atvejus, kuomet buvo nesilaikoma kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, neleistinas įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, neatsargus lenkimas, kiti pavojingi pažeidimai. Be to, buvo nustatyta 13 pėsčiųjų padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, penki asmenys vairavo dviračius, būdami neblaivūs. 

Per savaitę trukusią policinę priemonę policijos pareigūnai nustatė 10 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų, o paskutinę tokio reido dieną Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams patiems teko imtis veiksmų pavojui kelyje išvengti dėl netikėtai ir pavojingai lenkimo manevrą pradėjusio automobilio „Mazda Premacy“ vairuotojo. 

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad pavojingas ir chuliganiškas vairavimas užtraukia vairuotojams baudą nuo 115 iki 579 eurų, kartu atimamam teisė vairuoti nuo 3 mėnesių iki 2 metų. 2015 metais kelyje „Via Baltica“ įvyko 271 eismo įvykis, žuvo 19 žmonių, 56 žmonės buvo sužeisti. Dažniausia tragiškų eismo įvykių priežastis šiame kelyje – įvažiavimas į priešpriešinę eismo juostą, neįsitikinus, kad tai saugu, leistino greičio viršijimas, lenkimo taisyklių pažeidimas, neatsargus išvažiavimas iš šalutinio kelio. Nemažai eismo įvykių įvyksta ir pėstiesiems pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas