Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užkeikta vieta prie Operos teatro: vairuotojai masiškai pažeidinėja KET (video)

Klastingoje sankryžoje vairuotojai vis pažeidinėja taisykles.
15min.lt nuotr. / Klastingoje sankryžoje vairuotojai tarsi nepastebi antrojo šviesoforo ir vis pažeidinėja taisykles.
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt atkreipia dėmesį į pavojingą vietą Vilniaus centre, kur neatidūs vairuotojai vienas po kito kerta sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui.

Važiavimas per sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui kelia rimtą pavojų kitų eismo dalyvių saugumui ir vertinamas kaip šiurkštus Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas.Už tokį poelgį kelyje numatyta bauda nuo 100 iki 200 litų arba teisės vairuoti atėmimas nuo mėnesio iki pusmečio.

Už tokį poelgį kelyje numatyta bauda nuo 100 iki 200 litų arba teisės vairuoti atėmimas nuo mėnesio iki pusmečio.

Naujienų portalas 15min.lt atkreipia vilniečių ir sostinės svečių dėmesį, kaip vyksta eismas A.Vienuolio ir A.Goštauto gatvių sankryžoje, prie transporto žiedo ties Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru.

Šiek tiek įsigilinus eismo situacija šioje vietoje atrodo visiškai elementari, tačiau skubantys ar išsiblaškę vairuotojai tokio galvosūkio neįveikia.

VIDEO: Klastinga Vilniaus sankryža

Važiuojantieji iš A.Vienuolio gatvės turi atkreipti dėmesį, jog įvažiuodami į žiedą įveikia iškart dvi greta esančias sankryžas, netgi turinčias atskiras STOP linijas.

Darant dešinį posūkį A.Vienuolio gatvėje esančiame šviesofore gali degti žalias signalas, be to, galima naudotis ir papildoma žaliąja lentele, leidžiančia sukti įsitikinus, jog manevras saugus.

Tačiau vos pasukus įvažiuojama į antrą sankryžą, eismą kurioje reguliuoja atskiras šviesoforas.

Sukančius iš A.Vienuolio gatvės degant žaliam signalui pastarasis antrasis šviesoforas beveik visada pasitinka raudonu signalu. Logiška – antraip A.Goštauto ir A.Vienuolio gatvių srautai susidurtų. Todėl vairuotojai, vos įsukę į A.Goštauto gatvę, turi palaukti, kol užsidegs žalias signalas, leidžiantis įvažiuoti į žiedą.

15min.lt filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kaip dienos metu kas 15-20 minučių šioje vietoje per raudoną šviesoforą pralekia bent po vieną pažeidėją. Vadinasi, per parą taisykles šioje vietoje pažeidžia apie pusšimtį vairuotojų.

Beje, smagi detalė: nors vairuotojai daro iš esmės tą patį manevrą, vieni įvažiuoja į žiedą rodydami dešinį, kiti – kairį posūkį, o treti nerodo visai...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas