Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vidurinio piršto rodymas užkišus kelią – normalus kelių chuligano su BMW elgesys Kaune?

Ne itin mandagus BMW vairuotojas
Ne itin mandagus BMW vairuotojas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tau užkiša kelią maršrutinis autobusiukas, tu užkiši kelią kitam vairuotojui ir tada, pristabdęs ir pradaręs duris, iškiši jam vidurinį pirštą. Kaunas, Savanorių pr.

„Tokį važiavimą nufilmavau važiuojant Savanorių pr., Kaune. Iš pirmos juostos posūkis tik į dešinę, bet mikroautobusui Nr. 54, kurio valstybinis numeris – BFK 981 ir UAB „Jungtis“ automobiliui „VW Golf“, valst./Nr. ENL 021 (sunkiai matomas, bet atrodo būtent toks numeris) šis ženklas negalioja. Be to, mikroautobusas persirikiuoja sankryžoje.
 
Automobilis BMW, valst./Nr. EFT 050, galimai irgi kirto sankryžą važiuodamas pirma juosta ir kai prieš jį staigiai persirikiavo mikroautobusas, jis „užkišo“ kelią ir man. Pyptelėjau įspėdamas dėl pavojingo manevravimo, o jis sankryžoje stabtelėjo degant žaliam šviesoforui ir atsidaręs duris parodė gestą – „aš trečias“. Gal norėjo parodyti, kad jis pirmas, bet matomai sumaišė pirštus... Kiek iš viso pažeidimų šiame siužete, būtų gerai sužinoti iš kelių policijos atstovų. Aš matau mažiausiai tris pažeidimus.“
 
VIDEO: Užlindusio BMW vairuotojo gestas iš paskos važiuojančiam
 
Toks buvo GAZAS.LT skaitytojo, atsiuntusio vaizdo siužetą, komentaras. Ką mūsų skaitytojai mano apie tokį elgesį?
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas