Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus studentai jau rugsėjo 1-ąją prašosi iš naujo būti mokomi Eismo taisyklių

Sugrūsti automobiliai
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Įvažiavime sugrūsti automobiliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Po vasaros atostogų į sostinę grįžęs jaunimas jau pačią pirmą dieną parodė, kaip nedera statyti transporto priemonių.

Regis, studentai per vasarą išmoko naują automobilių statymo būdą – sangrūdą.

Įvažiavimą iš A.Goštauto gatvės į Geležinio Vilko gatvėje įsikūrusios Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos kiemą rugsėjo 1-osios rytą vairuotojai pavertė chaotiška mašinų stovėjimo aikštele. Jaunimas mašinas sustatė taip, kad nei patys negalėjo iš čia išvažiuoti ar įvažiuoti, nei kitiems paliko tokią galimybę.

15min.lt žurnalistai ne sykį matė, kad automobiliai šioje erdvėje statomi dviem eilėm: palei verslo centrų darbuotojų aikšteles paliekamos mašinos su telefono numeriais už stiklų. Tačiau šįryt transporto priemonės tiesiog sugrūstos į krūvą ir tarsi paliktos likimo valiai.

Daugelį jų verslo centro administracijos atstovai iš karto „papuošė“ lipdukais su įspėjimais, kad taip mėtyti „ratų“ nevalia.

Nenuostabu, kad ši automobilių sangrūda greitai sulaukė ir policijos dėmesio. Naujienų portalas dėkoja skaitytojams Eglei ir Artūrui, užfiksavusiems pareigūnų bandymus įvesti tvarką (žr. antrąją fotogaleriją).

Papildyta 16.14 val. Ketvirtadienio popietę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus Viešųjų ryšių poskyryje 15min.lt sužinojo, kad, pirminėmis žiniomis, vairuotojams įvykio vietoje nebuvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Tačiau teigiama, kad pareigūnai surinko visus reikiamus duomenis ir dabar juos analizuodami sprendžia, ar kurio nors vairuotojo veiksmai turi būti įvertinti kaip nuobaudos vertas pažeidimas.

Beje, policija dėl mašinų sangrūdos gavo kelis pranešimus. Skambinusieji skundėsi ir dėl to, kad automobiliai buvo neteisėtai sustatyti rezervuotose vietose. Tai – ne policijos kompetencija, todėl pareigūnai iškvietė „Susisiekimo paslaugų“ atstovus. Įmonės darbuotojai fotografavo pažeidėjų automobilius, tą patį užfiksavo ir policijos ekipažo nariai.

15min.lt primena, kad Kelių eismo taisyklių punktai reikalauja laikytis tam tikrų automobilio statymo principų:

149. Transporto priemonėms sustoti ir stovėti važiuojamojoje dalyje leidžiama viena eile.

151. Statyti transporto priemonę kampu į važiuojamosios dalies kraštą, o ne lygiagrečiai su važiuojamosios dalies kraštu, galima tik ten, kur tai leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai ir (arba) važiuojamosios dalies ženklinimas.

155.10. Sustoti ir stovėti draudžiama ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus arba kliudytų kitų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui.

Artūro Artiuaenkos/15min.lt skaitytojo nuotr./Siunčiame fotografijas ia aiandienos ryto nuotykių,  laiakelio su nuotraukomis redakcija sulaukė ia J.Jasinskio gatvėje 16C įsikūrusio verslo centro darbuotojų.
Artūro Artiušenkos/15min.lt skaitytojo nuotr./ J.Jasinskio gatvėje 16C įsikūrusio verslo centro darbuotojai užfiksavo, kaip į sangrūdos vietą atvyko policijos ekipažas.

 

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Iatuatėjęs įvažiavimas
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Policijos vizitas davė akivaizdžių rezultatų: ištuštėjęs įvažiavimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas