Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visureigį „Hummer“ vairavęs Seimo narys Šedžius Šiauliuose konkuravo su pėsčiaisiais (nuotraukos)

„Tikrai nėra taip, kad atvažiavau ir ant šaligatvio pastačiau mašiną“, – tikino parlamentaras A.Šedžius.
Mariaus S./15min.lt skaitytojo nuotr. / „Tikrai nėra taip, kad atvažiavau ir ant šaligatvio pastačiau mašiną“, – tikino parlamentaras A.Šedžius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Garsusis politikas įsitikinęs, kad Kelių eismo taisyklių (KET) nepažeidė, nes mašinos toje vietoje statamos nuolat, o ir pėstiesiems esą vietos užtenka.

15min.lt skaitytojas Marius trečiadienį atsiuntė nuotraukas, kuriose prieš porą savaičių (gegužės 24 d.) užfiksavo Seimo narį Andrių Šedžių ir jo visureigį „Hummer H2“.

Savo ruožtu politikas 15min.lt šiandien prisipažino puikiai atsimenantis, kad tąsyk buvo nufotografuotas, tačiau tikino, jog KET tikrai nepažeidė.

Mariaus nuotraukose užfiksuota, kaip šiaulietis A.Šedžius yra palikęs savąjį visureigį Šiauliuose, Vytauto gatvėje, netoli parduotuvės „Maxima“. Didžiulė mašina stovi trinkelėmis grįstoje zonoje, kuria vaikščioja ir pėstieji. Važiuojamojoje gatvės dalyje ties šia vieta stovėti ar tik sustoti kategoriškai draudžiama – tai byloja kelio ženklas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Andrius `edžius
Viganto Ovadnevo nuotr./Andrius Šedžius

„Pasižiūrėkite – nei ten kažkoks bortelis, nei šaligatvis, nei dar kas. Ten yra valiutos keitykla ir ten automobilių stovi visą laiką. Ten specialiai išplatintas šaligatvis, kad būtų galima pastatyti automobilį. Nėra ten jokio ženklo ir visada normaliai stovi automobiliai. Nėra taip, kad ant šaligatvio. Šaligatvis šalia ir ten niekam netrukdo. Lygiai taip pat, kaip prie Seimo – trinkelės išklotos ir automobiliai sustatyti!“ – entuziastingai tikino „Hummer H2“ vairuotojas.

Seimo milijonierius siūlė suprasti, kad jeigu eini keisti valiutos, automatiškai kyla potenciali grėsmė, todėl negali labai toli palikti transporto priemonės. „Ten ne vieną kartą buvo užpultas ne vienas klientas ir patys valiutinės darbuotojai. Ten tas rajonas ne pats geriausias, yra ir narkomanų“, – pridūrė A.Šedžius.

34 metų A.Šedžius 15min.lt pasakojo piktybiškai tikrai nepažeidžiantis taisyklių. „Tikrai neatvažiuoju ir nepastatau invalidų vietoje ar dar kažkur taip. Vieną kartą, gal prieš 5–7 metus, esu už diržą nubaustas, o kitą sykį esu vieną nuotrauką už 100 litų nusipirkęs. Pernai, kai buvo prezidento rinkimai, labai skubėjau į Uteną ir kelyje Vilnius–Utena stovėjo tas slaptas „VW Caddy“. Gal 21 km/val. greitį viršijau, tai sakau, už 100 litų tą nuotrauką nusipirkau“, – apie menkus kaip kelių erelio „nuopelnus“ pasakojo nuo 16 metų vairuojantis milijonierius.

Mariaus S./15min.lt skaitytojo nuotr./Seimo nario visureigis Hummer H2.
Mariaus S./15min.lt skaitytojo nuotr./Daugiau nei 3,5 tonos sveriantis Seimo nario 2005-ųjų laidos juodas visureigis „Hummer H2“.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas