Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 30d. 17:00

Žinomas režisierius Nikita Michalkovas visureigiu po Maskvą važinėja prieš eismą

Nikita Michalkovas
Forum Cinemas nuotr. / Nikita Michalkovas

Žinomas kino režisierius Nikita Michalkovas atsidūrė skandalo epicentre.

Po to, kai Nikita Michalkovas pasitraukė iš Gynybos ministerijos visuomeninės tarybos, jis neteko teisės naudotis automobiliniais „švyturėliais“ ir specialiu garsiniu signalu.

Tačiau režisierius ne iškart atprato nuo privilegijų. Visuomeninio „Mėlynųjų kibirėlių“ judėjimo aktyvistai jį nufilmavo važinėjantį prieš eismą.

Situacija paparasta. Maskvoje didelės transporto spūstys, todėl juose vairuotojai praleidžia daug laiko. Įpratęs prie privilegijų įveikiant kamščius, Nikita Michalkovas ir toliau važinėja tuo pačiu „ponišku“ stiliumi. Tik jau dabar be švyturėlių kerta dvigubą liniją ir aplenkia susikaupusias transporto priemones šiurkščiai pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Šiam skandalingam vaizdo įrašui išplitus internete, policija pradėjo tyrimą. Pareigūnai tvirtina, kad „visi turi būti lygūs“ ir kad „švyturėliai jau nusibodo“. Vis dėlto Maskvos policijos vadovai vengia tiesaus atsakymo į klausimą, kas gresia Nikitai Michalkovui. 

Šią istoriją vaizdo juostoje užfiksavęs tinklaraštininkas ultra_nm teigia, kad praėjusį šeštadienį Sadovojie kolco gatvėje Nikita Michalkovas visureigiu „Range Rover“ akivaizdžiai pažeidė taisykles. Kai maskvietis apie tai pranešė policininkui, šis atsakė, kad „jokio pažeidimo nepastebėjo“.

Pats režisierius Nikita Michalkovas, komentuodamas incidentą, pareiškė, kad jis „visada taip važinėja“ ir kad „skubėjo į tiesioginį eterį“. Jis piktinosi, kad kažkokie „ožiai“ iš judėjimo „Mėlynieji kibirėliai“ persekioja ir filmuoja. Režisierius tvirtino, jog iki šiol juo kaip vairuotoju niekas nesiskundė.

VIDEO: Бесогон Михалков на встречке без мигалки

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas