Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 24d. 12:39

2400 AG „Volvo“ sunkvežimis pagerino du pasaulio greičio rekordus

„Volvo Trucks” sunkvežimis „The Iron Knight“ net du kartus pripažintas greičiausiu pasaulyje. Jis pagerino greičio rekordus 500 ir 1000 metrų starto iš vietos kategorijose. Specialiai pagamintame vienetiniame sunkvežimyje buvo sumontuotas modifikuotas standartinis variklis ir serijiniu būdu gaminama pavarų dėžė „I-Shift Dual Clutch“.

Boije Ovebrinko vairuojamam sunkvežimiui „The Iron Knight“ nuo šiol priklauso oficialūs greičio rekordai 500 ir 1000 metrų starto iš vietos kategorijose. „Volvo Trucks“ specialistų sukurtame sunkvežimyje puikiai suderintos inovatyvios technologijos ir įspūdingas dizainas.

„Šis rezultatas atskleidžia milžinišką mūsų pavarų dėžės „I-Shift Dual Clutch“ potencialą ir garantuoja, kad ji tikrai jūsų nenuvils net ir esant ekstremalioms sąlygoms. Mes didžiuojamės tuo, kad rekordiniame sunkvežimyje naudojama ta pati pavarų dėžė kaip ir serijiniu būdu gaminamuose „FH“ sunkvežimiuose“, – kalbėjo Claesas Nilssonas, „Volvo Trucks“ prezidentas ir generalinis direktorius.

„Volvo trucks“ nuotr./„Volvo“ sunkvežimis „The Iron Knight“
„Volvo trucks“ nuotr./„Volvo“ sunkvežimis „The Iron Knight“

Per 21,29 sekundės įveikęs 1000 metrų distanciją ir pasiekęs vidutinį 169 km/val. greitį, „The Iron Knight“ pagerino tarptautinį 1000 metrų starto iš vietos greičio rekordą. Jis taip pat pasiekė rekordą ir perpus trumpesnėje 500 metrų starto iš vietos kategorijoje, šią atkarpą nuvažiavęs vidutiniu 131,29 km/val. greičiu per 13,71 sekundės. Rekordiniai važiavimai vyko uždaroje bandymų trasoje Šiaurės Švedijoje.

„Išskirtinėmis savybėmis pasižymintį sunkvežimį glaudžiai bendradarbiaudami kūrė specialistai iš keleto skirtingų „Volvo Trucks“ departamentų. Išskyrus jėgos agregatus, kurie yra svarbiausia „The Iron Knight“ dalis, patį sunkvežimį specialiai šiam tikslui pagaminome savo rankomis, o tai, kad pasiekėme ne vieną, bet du rekordus, yra tiesiog fantastiška“, – sakė Olofas Johanssonas, „Volvo Trucks“ technikas.

„The Iron Knight“ vairavo Boije Ovebrinkas, turintis daugiau kaip 30 metų patirtį automobilių ir sunkvežimių lenktynėse. Jis jau yra pagerinęs penkis pasaulio greičio rekordus, o 1994 m. laimėjo Europos sunkvežimių žiedinių lenktynių čempiono titulą.

„Volvo Trucks“ sunkvežimį „The Iron Knight“ galima apibūdinti vienu žodžiu – tobulybė. Jis gražus pažiūrėti, o nuspaudus akceleratorių iki dugno - tampa galingu žvėrimi. Tai trečiasis mano vairuotas rekordinis sunkvežimis, ir, manau – geriausias galimas „Wild Viking“ bei „Mean Green“ įpėdinis“, – sakė Boije Ovebrinkas.

VIDEO: „Volvo trucks“ sunkvežimis „The Iron Knight“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas