Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2014 sausio 20d. 11:53

„Antraeilininko“ nesėkmė parodė, kad karma egzistuoja

Policija stabdo „antraeilininką“
Kadras iš vaizdo siužeto / Policija stabdo „antraeilininką“

Vadinamųjų „antraeilininkų“, besivelkančių kaire eismo juosta nedideliu greičiu, kai pirmoji yra laisva, nemėgsta daug eismo dalyvių. Kelių eismo taisyklės nurodo, kad vairuotojas privalo važiuoti kuo arčiau dešiniojo kelio krašto, tačiau tiek autostradose, tiek miestuose yra begalė šią taisyklę ignoruojančių vairuotojų.

Vienas toks „antraeilininkas“ įkliuvo Didžiojoje Britanijoje. Važiavęs trečia eismo juosta, esančia dešinėje (kadangi eismas šioje karalystėje vyksta kaire puse, vairuotojai privalo važiuoti kuo arčiau kairės) autostradai esant beveik tuščiai, jis nenorėjo praleisti iš paskos važiavusio automobilio. Ir buvo skaudžiai nubaustas.

Po iš paskos važiuojančio automobilio mirktelėjimų ilgosiomis šviesomis, KET pažeidėjas nesusiprato pasitraukti arčiau kairiojo krašto. Priešingai – jis sugalvojo paerzinti skubantį vairuotoją kelis kartus staigiai stabdydamas. Antrojo automobilio ekipažo kantrybė nebuvo begalinė – ten sėdėjo policininkai. Po vieno staigaus stabdymo pareigūnai įjungė ant automobilio sumontuotos švyturėlius ir sustabdė įžūlų vairuotoją.

Kaip tai atrodo, siūlome pamatyti vaizdo siužete žemiau (įspėjame – siužete vartojama daug necenzūrinių žodžių).

VIDEO: „Antraeilininkas“ sustabdomas plicijos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas