Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 26d. 08:44

Ar Zodiako ženklas turi įtakos traumos atsitikimui?

Vairavimas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vairavimas

Draudimo specialistai pastebi, kad dažniau nei kitų Zodiako ženklų atstovai, traumas patiria moterys, gimusios po Avino, Žuvies ir Jaučio ženklais, tuo tarpu kalbant apie vyrus – nelaimingi atsitikimai dažniau nutinka Vėžiams. Vis dėlto, astrologės Palmiros Kelertienės teigimu, žvaigždės su traumomis nėra reikšmingai susijusios.

„Galima išskirti keletą „traumingiausių“ Zodiako ženklų – tai Šaulys, Avinas, Skorpionas. Bet vis dėlto šiuo atveju žvaigždės lemia nedaug, nes čia svarbiausia – kiekvieno žmogaus  atsargumas“, – įsitikinusi žinoma Lietuvos astrologė.

Draudimo bendrovės BTA duomenys rodo, kad nuo nelaimingų atsitikimų dažniausiai draudžiasi po Jaučio ženklu gimusios moterys. „Nežiūrint į tai, jog Jaučio ženklo atstovės ne tik dažniausiai patiria traumas, tačiau būtent šio ženklo moterys yra linkusios dažniau ir draustis. Beveik 95% Jaučio, taip pat ir Avino bei  Žuvų ženklų atstovių patiriamų traumų sudaro galūnių sužalojimai“, – teigia BTA asmens draudimo specialistas Ronaldas Grizickas.

Pasak R.Grizicko, tarp apdraustų vyrų traumų dažnumu labiau išsiskiria tik Vėžio ženklas. Išskirtinė priklausomybė tarp kitų Zodiako ženklų vyrų ir jų patiriamų susižalojimų nebuvo pastebėta. Tai paaiškinama ganėtinai papratai – vyrai tiesiog yra linkę gerokai dažniau susižeisti nei moterys.

„Tai savaime suprantama. Juk visi vyrai priklauso karingajam Marsui, o moterys – švelniajai Venerai, todėl yra gerokai atsargesnės“, – sako astrologė P.Kelertienė.

Šią tiesą patvirtina ir BTA specialistų surinkta statistika. Per metus net 77% traumas patyrusių apdraustųjų buvo vyrai. „Jeigu ankstesniais metais draudimu nuo nelaimingų atsitikimų labiau rūpinosi moterys, tai, laimei, pernai ir šiemet šioje srityje vis aktyvesni tampa vyrai, kurių sudaromų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutarčių yra 58%“, – teigia R. Grizickas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas