Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 16d. 23:13

ATV klubas „Bekelės Vilkai“ atidavė duoklę gamtai – Nepriklausomybės atkūrimo proga sukalė 30 inkilų

Renginio akimirka
Organizatorių nuotr. / Renginio akimirka

Vienas aktyviausių Lietuvoje keturračių klubų „Bekelės Vilkai“ šiemet vėl išlaikė tradicijas pasitikti pavasarį gaminant inkilus. Tiesa, šiemet renginys turėjo ir dar vieną akcentą – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį.

Kaip sako ATV klubo „Bekelės Vilkai“ vadovas Remigijus Gančierius, šis pavasarinis renginys jau tapęs tradiciniu, o šiemet buvo surengtas jau ketvirtą kartą. Klubo nariai susibūrė Elektrėnuose, kur buvo aprūpinti tiek medžiagomis, tiek įrankiais inkilų gamybai.

„Kadangi šiemet taip sutapo, jog Lietuva mini Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtąjį jubiliejų, nutarėme sukalti 30 inkilų. Juos dovanojome pradinei mokyklai, kaimynams, senelių namams, taip pat klubo nariai juos išsikėlė ir savo sodybose. Norime atiduoti duoklę gamtai, kuri yra neatsiejama mūsų pomėgio vežinėti keturračiais dalis“, – sakė Remigijus Gančierius.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Remigijus Gančierius – puikiai žinomas žmogus visai Lietuvos keturratininkų bendruomenei. Vyras nuolat rengia bekelės turus keturračiais, o jo renginiai visuomet pasižymi drausme, disciplina ir kultūringu važiavimu gerbiant gamtą, laikantis kelių eismo taisyklių ir visuomenėje nusistovėjusių normų.

Pasak Remigijaus Gančieriaus, kai kada viešoje erdvėje nuskamba vienas ar kitas nepavyzdingo keturratininkų elgesio atvejis. Pasak pašnekovo, taip dažniausiai elgiasi pavieniai keturratininkai, nepriklausantys jokiam klubui ir važiuojantys ne renginiuose, kur maršrutas būna iš anksto paruoštas , o ten, kur patiems tuo metu šauna į galvą. Dėl tokio elgesio šešėlis krenta ant visos bendruomenės.

Organizatorių nuotr./Remigijus Gančierius
Organizatorių nuotr./Remigijus Gančierius

„Dėl pavienių atvejų labai greitai žmonės gali susidaryti blogą nuomonę, kad keturratis yra gamtos priešas. Kaip sako patarlė – viena balta varna atsiranda, o visos juodos kenčia. Taigi, mes ne tik blogai vertiname tokį elgesį, bet ir patys stengiamės padėti gamtai.

Pavasarį, būtent balandžio mėnesį, kai parskrenda dauguma paukščių, peri paukščiukus ir jiems miške reikalinga ramybė, stengiamės kuo mažiau lįsti su technika į miškus“, – sakė Remigijus Gančierius.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

Artimiausias Remigijaus Gančieriaus planuojamas renginys keturračiais – gegužės 16-ą dieną įvyksiantis turas, kuriame keturratininkai turės įveikti 400 kilometrų.

Temos: 1 Keturratis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

01:42
00:58
00:28

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas