Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 14d. 14:30

„Audi“ uostytojai – darbuotojai, besirūpinantys automobilio kvapu

Darbuotoja uosto automobilio salono detales
Vaizdo įrašo stop kadras / Darbuotoja uosto automobilio salono detales

Taip, jūs supratote teisingai, kai kurie automobilių koncernai turi grupę darbuotojų, kurie gauna algą už naujų automobilių uostymą. Vienas jų – „Audi“.

Iš pradžių žiūrint vaizdo įrašą visas procesas atrodo juokingas, tačiau pagalvojus, kad pirkėjas pirkdamas daiktą už didžiulę sumą pinigų, tikisi jį gauti itin aukštos kokybės. Į terminą aukšta kokybė patenka ir kvapas.

Aš pats esu ypač jautrios uoslės, yra pasitaikę atvejų, kai įsėdęs į naują automobilį, pravažiavusį vos kelis kilometrus, užuodžiu itin bjaurų gamyklos, pigių sėdynių medžiagų, kvapą. Tikrai taip, kai kurie žmonės užuodžia daugiau nei virtuvėje gaminamą maistą.

Oficialiai ši grupė žmonių vadinasi „Audi nosies komanda“ (angl. – "Audi" nose team). Komandos pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad automobilyje nėra jokių pašalinių ir nemalonių kvapų.

Pasirodo, automobilio salone yra naudojama beveik pusė tūkstančio skirtingų medžiagų, kurios visos išskiria vis kitokį kvapą. Kiekvienos medžiagos kvapas yra patikrinamas žmogaus uoslės. Šie uostytojai įvertina tam tikrų medžiagų kvapą ir nusprendžia, ar tokio kvapo medžiaga gali būti naudojama gaminant automobilio salono medžiagas.

VIDEO: Audi Nose Team
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas