Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Continental“ pristatė ekonomiškas padangas, kurių pasipriešinimas riedėjimui – 30 proc. mažesnis

„Continental e.Contact“ padanga
„Continental e.Contact“ padanga
Šaltinis: 15min
0
A A

„Continental“ gamoje yra dvi padangos, skirtos elektromobiliams ir hibridiniams automobiliams. Ir nors jos turi tą patį „Conti.eContact“ vardą, yra pritaikytos skirtinga pavara varomiems automobiliams. 20 colių dydžio elektromobilių padangos pasižymi įspūdingu, net 30 procentų mažesniu pasipriešinimu riedėjimui. O 17 ir 18 colių hibridiniams automobiliams skirtos padangos turi iki 20 procentų mažesnį pasipriešinimą riedėjimui.

Hibridiniams automobiliams skirtos padangos gali būti montuojamos ir ant įprastų SUV, taip pat galingų automobilių ratų, taip pasiekiant didelį degalų taupymą. Elektromobiliams ar iš tinklo įkraunamiems hibridiniams automobiliams jos užtikrina didesnį vienu įkrovimu elektra nuvažiuojamą atstumą. Šiomis padangomis savo elektromobilius komplektuoja „Volkswagen“ ir „Renault“ gamintojai, greitai jomis turėtų būti komplektuojami ir kitų gamintojų automobiliai su alternatyvia pavara.

Elektromobiliams skirtos itin didelio diametro 20 colių padangos yra siauros ir aukštos. Tokie padangos duomenys ir specialios jos sudedamosios dalys leido pasiekti įspūdingo pasipriešinimo riedėjimui sumažinimo. 

Tuo tarpu 17 ir 18 colių dydžio „Conti.eContact“ primena įprastas SUV ir lengvųjų automobilių padangas. Tai yra pirmoji „Continental“ padanga, pelniusi ir pasipriešinimo riedėjimui, ir stabdymo ant šlapios kelio dangos Europos Sąjungos padangų ženklinimo „A“ įvertinimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas