Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 19, 09:26

Dėl renginio Vingio parke bus eismo ribojimų

Šeštadienį, rugsėjo 24 d., nuo 17 val. Vingio parke vyks renginys, kurio metu bus eismo ribojimų, viešojo transporto maršrutų pokyčių, rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime spaudai.
Vilniaus viešasis transportas
Vilniaus viešasis transportas / „Susisiekimo paslaugų“ nuotr.

Po pietų, 14 val., prasidės eismo draudimų galiojimas, truksiantis iki 24 val. Transporto judėjimas bus ribojamas Vingio parke nuo įvažiuojamųjų kelių iš M.K.Čiurlionio ir Geležinio Vilko gatvių pusių iki Vingio parko estrados, taip pat Birutės gatvėje ir jos prieigose (draudimai negalioja turintiems organizatorių leidimus įvažiuoti į teritoriją). Prie įvažiavimų bus įrengti laikini kelio ir informaciniai ženklai.

Nuo rugsėjo 23 d. 10 val. renginio lokacijoje vyks paruošiamieji darbai.

Viešojo transporto eismo pokyčiai

Numatomi viešojo transporto maršrutų pokyčiai – šeštadienį iki 23.30 val. bus pratęstas šių autobusų ir troleibusų kursavimo laikas:

Greitųjų autobusų: 1G, 2G, 3G, 6G;

Autobusų maršrutų: 10, 22, 24, 29, 36, 53, 56;

Troleibusų maršrutų: T3, T4, T6, T7, T12, T17.

Su pakeistais minėtų maršrutų eismo tvarkaraščiais bus galima susipažinti nuo rugsėjo 20 d. www.judu.lt.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas