Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 29d. 12:34

„Facebook“ galia: JAV pavogti išskirtiniai ratlankiai su socialinio tinklo vartotojų pagalba buvo rasti, o nusikaltėlis suimtas

„Hyundai Genesis“ su „Gram Light 57S“ ratlankiais
Stancenation.com nuotr. / „Hyundai Genesis“ su „Gram Light 57S“ ratlankiais

„Ačiū socialiniams tinklams ir neabejingiems automobilių entuziastams“ – teigia Jon Jon pravarde žinomas amerikietis. Jo išpuoselėto ir daugelyje konkursų prizines vietas nuskynusio „Hyundai Genesis“ ratlankiai buvo pavogti iš jo garažo, tačiau jau kitą dieną, dėka „Facebook“ lankytojų, vagis buvo surastas.

„Šie ratai ypač reti“ – sako Jon Jon. Ne tik reti, bet ir brangūs – 17 colių skersmens „Gram Light 57S“ komplektas įvairiose parduotuvėse kainuoja nuo 4 tūkst. Lt. Ant amerikiečio „Hyundai Genesis“ buvo sumontuoti 19 colių skersmens ratai.

Istorija prasidėjo, kai JAV armijoje tarnavęs vyras nusprendė persikelti iš žemyninės dalies į Havajų salą, Perlo miestą. Kraustydamasis jis ratus gabeno atskirai nuo automobilio, o jau persikėlęs į naująjį namą, paliko šiuos neuždarytame garaže.

Praėjusio sekmadienio popietę Jon Jon pamatė, kad ratlankių nebėra ir iškart paskambino policijai. Šie davė instrukcijas – jeigu tik automobilių entuziastas pamatys ratus parduodamus „Craiglist“ ar kitoje internetinėje parduotuvėje, tegul nedelsdamas apie tai praneša pareigūnams.

Iškart po to Jon Jon parašė ant savo „Facebook“ „sienos“ pranešimą, raginantį pamačius parduodamus panašius į jo ratlankius, iškart pranešti jam. Tas pats pranešimas buvo pasidalintas daugybės draugų, šių pažįstami juo taip pat pasidalino ir jau pirmadienį „Jon Jon“ socialiniame tinkle sulaukė nepažįstamų žmonių žinutės, kad skelbimas, kuriame yra panašūs į jo ratlankius, atsirado „Craiglist“ tinklalapyje.

Ilgai nelaukęs, „Hyundai Genesis“ savininkas pranešė policijai ir, paskambinęs pardavėjui bei sutaręs su juo susitikti, jį pričiupo. Vagis buvo 45 metų amžiaus žaislų parduotuvės savininkas Luke'as Warneris. Rugpjūčio mėnesį jis jau buvo gavęs baudą už vogtų daiktų pirkimą ir pardavinėjimą, tačiau šįkart vien pinigine nuobauda jam išsisukti ko gero nepavyks.

Visą straipsnį apie išskirtinį Jon Jon „Hyundai Genesis“ bei nuotraukas rasite Stancenation.com tinklalapyje čia.

Vietos žinių tarnybos vaizdo reportažas – žemiau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas