Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 20d. 14:11

#FrenchMeet2018: panevėžiečiai sukvietė Lietuvos „Peugeot“, „Citroen“ ir „Renault“ mėgėjus

#FrenchMeet2018: Panevėžyje susirinko prancūziškų automobilių gerbėjai
Panevėžio Peugeot klubo nuotr. / #FrenchMeet2018: Panevėžyje susirinko prancūziškų automobilių gerbėjai

Praėjusį šeštadienį Panevėžio r., Gustonių pakilimo take vyko pirmasis Lietuvos prancūziškų automobilių suvažiavimas pavadintas #FrenchMeet2018. Į šį renginį suvažiavo „Peugeot“, „Citroen“, „Renault“ markės automobiliai iš visos Lietuvos.

Idėjos autorius, „Panevėžio Peugeot klubo“ (PPK) prezidentas Aurimas Aukštuolis, neslepia, kad pradinė mintis buvo suorganizuoti paprastą mini susitikimą (#minimeet) su prancūziškų automobilių klubų nariais. Tačiau idėja palaipsniui įgavo pagreitį ir dėka klubo štabo narių, autosporto entuziastų, susitikimas virto visos dienos 3 dalių renginiu su gausiais apdovanojimais.

Renginys prasidėjo nuo 10 val. Slalomo varžybas organizavo ir vedė Aurimas Bungarda (ASK „Komanda“) bei Agnė Martušauskaitė (PPK). Slalomą sudarė 3 klasės: vyrų, moterų bei Pro. Vyrų klasėje I-ąją vietą užėmė Marius Kryžanauskas su „Renault Megane Coupe“, negausioje moterų klasėje I-ąją pavyko iškovoti Gretai Kryžanauskienei su „Renault Megane Coupe“. Svečių klasėje nugalėjo Aivaras Bagdonas su BMW E36, na o pro klasėje greičiausiai ir tiksliausiai trasą įveikė Vilius Sasmil su „Mitsubishi Colt“.

Slalomo varžybų metu, buvo fotografuojami ShowOFF Facebook konkurse dalyvaujantys automobiliai, mažieji šventės dalyviai dalyvavo mini žaidimuose, kuriuose galėjo laimėti originalių „Peugeot“ prizų.

Renginio trečiąją dalį sudrebino tikrąją to žodžio prasme #DbDrag garso aparatūros varžybos, kurias kuravo „Panevėžys Car Audio“ kolektyvas. Šios varžybos buvo suskirstytos į Street A, Street B, Street C ir Extreme klases. Prancūzų markės Street A klasėje su 145,21dB 53Hz nugalėjo Rolandas Zalenkauskas, Street B klasėje garsiausias už kolegas buvo Ignas Šutas su 145,02dB 34Hz. Svečių Street A klasėje gerokai atsiplėšęs laimėjo Gintaras Kačergis su 145,08dB 49Hz, Street B klasėje nugalėjo Remigijus Pošius su 148,85dB 41Hz, Street C klasėje vieną aukščiausių rezultatų renginio metu pasiekė Adomas Urbaitis su 148,48dB 39Hz na ir Street Extreeme klasėje triumfavo Paulius Visockas su 157,28dB 31Hz.

Baigiantis DbDrag varžyboms buvo sustabdytas internetinis ShowOff balsavimas ir skaičiuojami taškai.

Renginį vainikavo gausūs apdovanojimai. Renginio dalyviams buvo paruošta net 31 nominacija. Absoliučiu ShowOff lyderiu tapo istoriniais numeriais pasipuošusio Peugeot 505 savininkas Saulius Poška. Jis pelnė net 6 nominacijas ir buvo gerokai nustebintas, o šį faktą suvokė tik kitą dieną. Pasak Sauliaus, atsitiktinai registracijos punkte gavus savo gyvenime sėkmę nešantį dalyvio nr. 7 tikėjosi sėkmės, bet tokios įsivaizduoti negalėjo.

Renginyje dalyvavę oficialūs Lietuvos Citroen bei Lietuvos Renault klubai su jų prezidentais Mindaugu Starkumi bei Saulimi Stulpinu, reginiu buvo labai patenkinti ir linkėjo organizatoriams neprarasti energijos bei judėti pirmyn.

PPK prezidentas Aurimas mano, kad draugystė su Citroen bei Renault klubais po šio renginio tik augs ir klubiečiams ateity bus suorganizuota daugiau bendrų įvairaus formato renginių.

Aurimas ypatingai dėkoja Panevėžio Peugeot klubo nariams Martynui Zopeliui, Veronikai Zopelienei, Linui Blaževičiui, Rūtai Kokanauskaitei, Agnei Martušauskaitei, Viliui Saugėnui, Arnoldui Masiuliui, Adomui Navardauskui, Ernestui Drąsučiui, Astai Aukštuolei, klubo draugams ASK „Komanda“, Panevėžys Car audio, be kurių šis renginys nebūtų įvykęs.

Daugiau naujienų www.PeugeotPanevezys.lt bei Facebook.com/peugeotpanevezys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Aplinka produktyvumui

Video

11:42
10:55
10:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas