Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hondūre uždrausta motociklais vežti keleivius

Motociklai
VSAT nuotr. / Motociklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šios šalies parlamentarai sugalvojo keistą būdą, kaip kovoti su nusikalstamumu. Hondūro kongresas priėmė įstatymą, kuriame teigiama, kad motociklu gali važiuoti tik vairuotojas – taip originaliai šioje šalyje kovojama su nusikalstamumu.

Parlamentarai teisinasi, kad toks sprendimas priimtas norint sumažinti nusikalstamumą šalyje. Suprantama, nes šioje šalyje motociklas yra nusikaltėlių mėgstama transporto priemonė, ypač samdomų žudikų.

Nusikaltimo scenarijus dažniausiai atrodo taip: motociklas, ant kurio važiuoja du žmonės, priartėja prie aukos. Motociklo keleivis staiga išsitraukia automatinį šaunamąjį ginklą ir paleidžia šūvių seriją.

Auka parkrinta ant žemės, o nusikaltėliai pasprunka net nesustoję. Rasti arba vytis tokius nusikaltėlius labai sunku. Šiuo metu Hondūre yra vienas didžiausių nužudymų skaičius pasaulyje. 100 tūkst. gyventojų šioje šalyje per metus tenka net 82 nužudymai.

Valstybės institucijos teigia suvokiančios neigiamas šio sprendimo pasekmes. Tačiau kito būdo parlamentas kol kas neranda, o kovoti su samdomais žudikais reikia tuojau pat. Įdomu, ką Hondūro teisėsaugininkai sugalvos, kai nusikaltėliai persės į automobilius?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas