Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jeremy Clarksono liežuvis sulaukė 31 tūkst. skundų

„TopGear“ vedėjas Jeremy Clarksonas
„TopGear“ vedėjas Jeremy Clarksonas
0
A A

Jeremy Clarksono komentaras per BBC televiziją, jog visi streikuojantys turi būti sušaudyti stebint jų šeimų nariams, sulaukė daugiausiai skundų per BBC istoriją.

Buvęs ministro pirmininko pavaduotojas Johnas Prescottas pasakė: „Aš žinau, kad  Jeremy Klarksonas mėgsta šokiruoti žmones, tačiau jam verta prisiminti, kad iš mokesčių mokėtojų per metus jis gauna apie 1 milijoną svarų.“

Po atsakymo į klausimą „ką jūs darytumėte su visais streikuojančiais darbuotojais?“, J.Clarksonas atsakė: „Visus juos nušaučiau. Ištempčiau į lauką ir nužudyčiau stebint jų šeimoms.“

Laida, kurioje pasirodė šis komentaras, nuskambėjo ketvirtadienio vakarą. Penktadienio ryte televizija jau buvo gavusi daugiau kaip 20 tūkst. skundų. Iki šiol jų skaičius jau perkopė 31 tūkst.

Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos viešojo sektoriaus profesinės sąjungos atstovas pareiškė, kad šis komentaras buvo „pasibaisėtinas“. Teigiama, kad reikia imtis skubių teisinių priemonių prieš J.Clarksoną. 

Be to, pokalbyje J.Clarksonas ministrą pirmininką Davidą Cameroną išvadino „kvailiu“, o partijos vadovą Edą Milibandą pavadino „bjauriu“. Vėliau ponas Clarksonas atsiprašė už savo pastabas. Oficialiai atsiprašė ir BBC televizija.

Laidos, kurioje nuskambėjo skandalingas komentaras, pabaigoje taip pat buvo atsiprašyta už svečio „tvirtą nuomonę“ ir „perdėtą“ komiko talentą.

VIDEO: Jeremy Clarkson on public sector strikes | The One Show - November 30th

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas