Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 23d. 10:43

Kalėdų stebuklas pagal „Audi“ klubą – dovana sunkiai besiverčiančiai šeimai

„Audi“ klubo nariai įteikė dviratį sunkiai besiverčiančiai šeimai
„Audi“ klubo nuotr. / „Audi“ klubo nariai įteikė dviratį sunkiai besiverčiančiai šeimai

Šiais metais Lietuvos „Audi“ klubo asociacija, vienijanti šios automobilių markės gerbėjus, šventes nusprendė pasitikti paremdama sunkiai besiverčiančias šeimas.

Pasak „Audi“ klubo asociacijos prezidento Žilvino Juknos, ne vienus metus klubo nariai asmeninėmis lėšomis remia įvairius socialinius projektus. Prieš kelis metus vienišai motinai padėjo įsigyti virtuvės įrangą, reikalingą gaminti maistą jos sunkią negalią turinčiam sūnui. Užpernai vienos didžiausių Lietuvos gydymo įstaigų vaikų skyriui „Audi“ klubo nariai už asmenines lėšas nupirko mikrobangų krosnelę. Deja, bet po metų apsilankę ligoninėje, klubo atstovai neberado dovanos su vardine lentele. Nerado jos ir ligoninės darbuotojai – tikriausiai už klubo narių paaukotas lėšas įsigytas daiktas atsidūrė ne ten, kur turėtų būti. 

Tai privertė suabejoti ar tikrai valstybinėms įstaigoms perduodamos dovanos yra reikalingos ir vertinamos. Tad šiais metais klubo nariai nebepanoro, kad už surinktas lėšas nupirkta dovana atitektų į svetimas ar netinkamas rankas. Todėl visuotiniu klubo asociacijos atstovų sutarimu buvo nuspręsta pasirinkti vieną, tačiau sunkiai besiverčiančią Lietuvos šeimą, kuriai sukurtų nors ir nedidelį, tačiau itin svarbų „Kalėdinį stebuklą“ – taip vadinosi ši akcija, paskelbta internetiniame „Audi“ klubo forume. Kadangi klubo nariai yra išsibarstę po visą Lietuvą, buvo nuspręstą paremti Ukmergės rajone gyvenančią šeimą.

Socialinės rūpybos skyriaus darbuotojai patarė klubo nariams, kurią iš daugelio sunkiai gyvenančių jų rajono šeimų galima būtų paremti ir ko jiems labiausiai reikėtų. Pasirinkimas nebuvo paprastas. Pasak socialinių darbuotojų, taip vadinamoms žemiausio sluoksnio, asocialioms šeimoms netinka praktiškos dovanos, tokios kaip buities prietaisai ar kitos materialinės vertybės, nes jos greičiausiai būtų parduotos arba tiesiog iškeistos į „velnio lašus“.

Klubo nariai sužinojo, kad tokioje šeimoje augantiems vaikams reikia vežti maistą, drabužius, žaislus. Na, o tvarkingai ir negirtaujančiai, tačiau sunkiai besiverčiančiai šeimai, kurioje auga keturios nepilnametės dukros, labiausiai trūko praktiško, visiems šeimos nariams tinkančio universalaus dviračio. Kuris itin praverstų nuvažiuoti iki už kelių kilometrų esančio rajono centro Ukmergės.

Štai tokį dviratį, paaukoję daugiau nei 1000 litų, ir nupirko „Audi“ klubo nariai. Be to, dviratis papildomai buvo pažymėtas specialiu žymekliu policijos komisariate, o už likusius surinktus pinigus „sotesnėms“ Kalėdoms buvo padovanotas prekybos centro čekis. Šalia Ukmergės gyvenančią daugiavaikę šeimą aplankė ir Kalėdinę dovaną įteikė klubo atstovai.

Tai ne pirmoji „Audi“ klubo socialinė akcija šiemet. Šią vasarą įvyko ir pirmasis „Audi“, BMW ir „Mercedes-Benz“ markių automobilių gerbėjų klubų jungtinis žygis, kurio metu buvo aplankyti Beižionių vaikų globos namai. Čia globotiniai turėjo progą apžiūrėti kruopščiai prižiūrėtus automobilius, o klubų atstovai pasodino po vardinį medelį.

Temos: 2 Dovana Audi

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas