Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 1d. 15:55

Nauja pažeidėjų Rusijoje „mada“: sprukti nuo policijos su pareigūnu ant variklio dangčio

Policininkas persisvėręs per automobilio dureles
Kadras iš vaizdo siužeto / Policininkas persisvėręs per automobilio dureles

Rusijoje smarkiai padaugėjo atvejų, kai KET pažeidėjai bando pasprukti nuo policijos su... policininku ant variklio dangčio arba įsikabinusiu į priekines automobilio duris.

Toks vaizdelis iš šalies gali atrodyti gana komiškai, bet tik ne patiems policininkams.

Paskutinis toks atvejis įvyko šį penktadienį. Murmanske policija bandė sustabdyti pažeidėją. Gaudynės buvo sėkmingos, mašina sustojo. Tačiau policininkas net nespėjo žodžio tarti, kai veiksmas tapo panašus į Holivudo filmą.. Netikėtai pažeidėjas vėl pradėjo sprukti, o policininkas, įsikabinęs į priekines automobilio duris, „nuvažiavo“ kartu. Pareigūnas taip pravažiavo maždaug 200 metrų, o mašiną eilinį kartą pavyko sustabdyti tik po kelių šūvių. Vairuotojas buvo girtas.

Kitas toks atvejis įvyko sausio 25 d. jau Stavrapole. Taip pat girtas vairuotojas staiga pajudėjo, kai policininkas tik prisiartino prie mašinos. Pareigūnas beveik įšoko į saloną, bet dalis kūno pakybo ore. Šitas policininkas pravažiavo jau 500 metrų, kol jam pavyko tiksliu smūgiu sustabdyti vairuotoją.

Tas pats pernai įvyko Sankt Peterburge, Čiuvašijoje, Sverdlovske ir kituose miestuose. Scenarijus visur buvo vienodas – girtas vairuotojas ir narsus policininkas.

Daugiau apie tai ir vaizdo siužetą iš įvykio vietos žiūrėkite portalo 15min.lt rusiškoje versijoje paspaudę čia. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas