Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 12:26

Neviešas patruliavimas Panevėžyje: pėstieji vaikšto bet kur, vairuotojai važiuoja kaip nori

Pažeidimų fiksavimas
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Pažeidimų fiksavimas

Vasario mėnesį visoje Lietuvoje yra stiprinama eismo kontrolė. Tai daroma atlikus sausio mėnesio eismo įvykių statistikos analizę, kurioje pirmasis metų mėnuo paženklintas itin skaudžiomis eismo nelaimėmis.

Vasario mėnesį daugiau išskirtinio dėmesio bus skiriama pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams išaiškinti, taip pat lenkimo taisyklių laikymosi, sankryžų pravažiavimo taisyklių, vairuotojų pareigų pėstiesiems vykdymo, leistino greičio kontrolei.

Taip pat bus skiriama daugiau dėmesio ir pačių pėsčiųjų daromiems KET pažeidimams išaiškinti.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Pažeidimų fiksavimas
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Pažeidimų fiksavimas

Siekdami šių tikslų Panevėžio apskirties VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdo neviešą bei mišrų patruliavimą – pažeidimai fiksuojami specialiais ženklais nepažymėtu policijos automobiliu, o pažeidėjus stabdo ir drausmina kitas, paženklintu automobiliu dirbantis ekipažas.

Ketvirtadienį tokį patruliavimą surengę Panevėžio pareigūnai per kelias valandas užfiksavo 14 pažeidimų. Dažniausiai pareigūnams teko bausti pėsčiuosius, gatvę kirtusius ne tam skirtoje vietoje ar per draudžiamą šviesoforo signalą bei nesilaikiusius kitų reikalavimų.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Pažeidimų fiksavimas
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Pažeidimų fiksavimas

Protokolai surašyti ir penkiems vairuotojams, kurie sankryžas kirto degant draudžiamam šviesoforo signalui. Vienas panevėžietis nubaustas, nes kalbėjo telefonu vairuodamas.

Šis neviešas ir mišrus patruliavimas parodo, kad nors iš nežymėto Panevėžio policijos „Volkswagen Caddy“ ir bus išimta greičio matavimo įranga, tačiau transporto priemonė ir toliau bus naudojama tokioms ir panašioms priemonėms įgyvendinti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas