Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pabrangus mokėjimams, sutriko „mParking Lietuva“ programėlės veikla

„mParking Lietuva“
„mParking Lietuva“
Šaltinis: 15min
1
A A

Vilniuje nuo kovo 1 d. ženkliai išaugo automobilių stovėjimo kaina Senamiestyje esančiose mėlynojoje ir raudonojoje zonose, o kai kurios zonos gerokai išsiplėtė. Su pokyčiais nesusitvarkė programėlė „mParking Lietuva“, kuria galima atsiskaityti už stovėjimą visuose Lietuvos miestuose.

Atsiskaityti už stovėjimą Vilniuje programėle bandantiems žmonėms vietoje patvirtinimo apie mokėjimą telefono ekrane pasirodo klaidos kodas, o pats mokėjimas nepavyksta.

„m.Parking“
„m.Parking“

Vilniaus savivaldybės sukurta programėlė „m.Parking“ veikia be nesklandumų – duomenys joje buvo atnaujinti laiku.

Nuo kovo 1-osios Vilniaus raudonojoje zonoje valanda stovėjimo kainuoja 1,5 Eur (anksčiau – 0,9 Eur), o mėlynojoje – 2,5 Eur (buvo 1,8 Eur).

Pirmąją pavasario dieną taip pat gerokai išsiplėtė stovėjimo zonos. Pati brangiausia Vilniuje mėlynoji zona iš Vokiečių g., Rotušės bei Katedros prieigų išsiplėtė į didelę dalį senamiesčio: Vilniaus, Totorių, Liejyklos ir kitas gatves. Visas Žvėryno rajonas taip pat pažymėtas žaliąja zona, tačiau stovėjimas čia dar bent pusmetį išliks nemokamas.

Kartu su trumpalaikiu stovėjimu augo ir ilgalaikio parkingo kainos. Ypatingai pabrango metiniai leidimai elektromobiliams: iki šiol kainavę kiek daugiau nei 4 eurus, dabar jie kainuoja 40 Eur.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas