Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 15d. 20:00

Penktadienį Subačiaus gatvėje – laikini eismo ir viešojo transporto eismo organizavimo pakeitimai

Subačiaus g. 49A
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Subačiaus g. 49A

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad rugpjūčio 16 d. nuo 7 iki 19 val. Subačiaus gatvės dalyje tarp Medininkų ir Kaukysos gatvių, dėl numatomų avarinių padarinių likvidavimo darbų bus draudžiamas transporto eismas ir keisis 10-ojo bei 13-ojo maršrutų autobusų eismo organizavimas, rašoma pranešime.

Transporto priemonių eismas bus laikinai nukreipiamas Drujos, Manufaktūrų, Kaukysos gatvių apylanka.

Autobusai važiuodami link Markučių iki Subačiaus stotelės kursuos įprasta trasa, o toliau Drujos, Manufaktūrų, Kaukysos gatvėmis ir vėl įsukus į Subačiaus gatvę kelionę tęs įprastomis trasomis. Taip pat autobusai važiuos ir atgal. Važiuodami pakeista trasa link Markučių autobusai papildomai stos Zarasų (Drujos g.) stotelėje, o važiuodami link Subačiaus stotelės papildomai stos Drujos stotelėje. Autobusai nestos Zarasų stotelėje link Markučių (Subačiaus g.).

Eismo pakeitimai
Eismo pakeitimai

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Viešojo transporto eismą tikruoju laiku bet kada galima stebėti apsilankius interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu per m.stops.lt arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobilioje programėlėje (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 70 50.

Komentarai
Temos: 2 Vilnius Eismas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie Gazas