Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Porsche klubas Lietuva“ uždarė sezoną

„Porsche klubas Lietuva“ sezono uždarymas
„Porsche klubas Lietuva“ nuotr. / „Porsche klubas Lietuva“ sezono uždarymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Š.m. spalio 8-9 dienomis Druskininkuose įvyko „Porsche klubo Lietuva“ sezono uždarymo renginys „Drive and Ski 2011“. Šį rudenį 8-ame sezono uždarymo renginyje dalyvavo rekordinis skaičius, net 36 „Porsche“ automobiliai, taip pat rekordinis skaičius šio išskirtinio automobilio ženklo mylėtojų ir gerbėjų. Buvo sulaukta svečių iš Latvijos „Porsche“ klubo ir „Porsche“ atstovo Baltijos šalims Andrio Ievinso.

Vilniaus alėjos aikštėje įvyko „Porsche“ fotosesija, kurios nesugadino rudeniškas permainingas oras. O lietus tik sustiprino emocijas 12 valandą Šv.Jokūbo gatvėje prasidėjusiose Automobilių slalomo varžybose. Kaip visada kartu su „Porsche“ klubu buvo „Juta racing“ komandos vyrai. Tarp jų lenktynine nuotaika su klubo nariais dalinosi Lietuvos vardą Didžiojoje Britanijoje „Porsche Carrera Cup“ garsinantis jaunasis lenktynininkas, „Porsche klubo Lietuva“ narys Jonas Gelžinis, ir visada patirtimi ir patarimais mums padedantis Audrius Gelžinis.

Slalomo rungtyje netikėtai visus dalyvius nurungė naujas klubo narys Saulius Radomskis vairuojantis „Porsche Cayenne Turbo“, antra vieta atiteko „Porsche Carrera“ vairuojančiam Raimundui Buinevičiui, trečias liko lenktynininkas Aurelijus Rusteika su „Porsche Carrera S“.

Vakare laikas nepastebimai prabėgo bendraminčių rate „Europa Royale Spa Hotel Druskininkai“ viešbučio restorane. Čia vyko nugalėtojų apdovanojimas ir kitos atrakcijos. Buvo apdovanoti ir mini slalomo dalyviai: Vilius, Jovita ir Rūta. Eilėraščio apie „Porsche“ improvizacijose nugalėjo jungtinis rusų kalba sukurtas Lietuvos ir Latvijos „Porsche“ klubo narių kūrinys, kurį pristatė Andrius ir Oksana.

Sekmadienį „Porsche“ klubo nariai išbandė „Snoras Snow“ arenos sniego trasas. Čia padedant „Board sports“ kolektyvui vyko slidinėjimo slalomo, snieglenčių varžybos ir estafetės. Slidinėjimo slalomo čempionu be abejonės tapo Vytautas Matuliauskas, kuris laurus skina ir Pasaulio Lietuvių kalnų slidinėjimo mėgėjų varžybose. Antra vieta atiteko svečiui iš Latvijos „Porsche“ klubo Janiui Alksnis, o trečias liko klubo tarybos narys Aivaras Sirusas. Snieglentėmis nepralenkiamas buvo Tomas Išganaitis, antra vieta atiteko Ryčiui Juršai, trečias buvo Edgaras Zujus iš Vilniaus.

Komentarai
Temos Porsche
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas