Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Santariškių medicinos įstaigų miestelyje planuojama įrengti per 2 tūkst. naujų stovėjimo vietų

Šiuo metu aplink Santariškių klinikas yra apie 1,5 tūkst. automobilių stovėjimo vietų.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Šiuo metu aplink Santariškių klinikas yra apie 1,5 tūkst. automobilių stovėjimo vietų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Santariškių medicinos įstaigų miestelyje planuojama pertvarkyti dabartinę stovėjimo aikštelių infrastruktūrą ir įrengti per 2000 naujų vietų automobiliams. Viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ skelbtą konkursą dėl konsultavimo laimėjusi advokatų profesinė bendrija „Triniti“ drauge su projektų valdymo įmone „Peritus“ jau artimiausiu metu pradės rengti dokumentus stovėjimo aikštelių infrastruktūros plėtros Santariškėse investuotojo atrankai.

„Santariškėse akivaizdžiai trūksta stovėjimo aikštelių, infrastruktūrą reikia sutvarkyti ir projektas turi tai išspręsti. Atsižvelgiant į tai, kad Santariškėse automobilių srautas nuolat yra nemažas, projektas turi potencialo sulaukti nemažo privataus sektoriaus susidomėjimo“, – teigia „Peritus“ direktorius Andrius Šiaudinis.

Remiantis Vyriausybės nutarimu, atrinktam investuotojui bus suteiktas leidimas ne tik atnaujinti esamas automobilių stovėjimo aikšteles Santariškėse, bet ir suprojektuoti, statyti ir eksploatuoti naują bei modernią automobilių stovėjimo infrastruktūrą.

„Stovėjimo aikštelių pertvarkymo ir plėtros projektas Santariškėse – stambus investicinis projektas, užsitęsiantis daugiau nei kelis dešimtmečius. Kaip šio projekto partneriai ir konsultantai prisiimame didžiulį ilgalaikį įsipareigojimą už sklandų ir skaidrų šio projekto realizavimą“ – pabrėžia advokatų profesinės bendrijos „Triniti“ partneris, advokatas Vytautas Kalmatavičius.

Automobilių stovėjimo aikštelių infrastruktūros Santariškių medicinos įstaigų miestelyje plėtrą ketinama įgyvendinti keliais etapais. Automobilių stovėjimo infrastruktūra turėtų plėstis palaipsniui, atsižvelgiant į šiuo metu veikiančių medicinos įstaigų plėtrą ir atidaromas naujas medicinos įstaigas.

Projekto galimybių studijoje yra pasiūlytos kelios alternatyvios vietos naujos automobilių stovėjimo infrastruktūros plėtrai. Didžiausias galimas įrengti naujų automobilių stovėjimo vietų skaičius – 2250. Projekto vykdymo pradžioje planuojama suprojektuoti ir pastatyti iki 1250 stovėjimo vietų daugiaaukštę antžeminę automobilių stovėjimo aikštelę bei atnaujinti jau esamas stovėjimo aikšteles. Vėlesniais projekto vykdymo metais planuojama suprojektuoti ir pastatyti dar iki 1000 stovėjimo vietų daugiaaukštę antžeminę atviro tipo automobilių stovėjimo aikštelę.

Santariškių medicinos įstaigų miestelio automobilių stovėjimo aikštelių pertvarkymo projekto įgyvendinimo trukmė – 25 metai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas