Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį prasidės motociklininkų žygis per Lietuvą „1000 Vilties kilometrų“

Vilniaus kelių policijos reidas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi nuotr.: motociklininkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį didžiulis būrys savanorių motociklininkų jau 8-ą kartą dalyvaus „1000 Vilties kilometrų“ paramos žygyje per Lietuvos miestus ir miestelius. Šis žygis yra vienas iš „Vilties miesto“ renginių. Pagrindinis visų dalyvių tikslas – vienytis ir skleisti informaciją apie Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centro veiklą Klaipėdoje, kuriame teikiamos nemokamos paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems iš visos Lietuvos.

Onkologijos centras įkurtas 2005 metais, Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos iniciatyva. Pagrindinis onkologijos centro veiklos tikslas – teikti onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams bei artimiesiems socialines paslaugas, dvasinę, psichologinę, informacinę pagalbą, siekiant sušvelninti fizines, socialines, psichologines ir dvasines ligos pasekmes.

Liepos 1-2 dienomis apie 60 motociklų ir daugiau negu 100 žmonių keliaus motociklais dvi dienas, per kurias nuvažiuos 1000 km aplink Lietuvą.

Tradiciškai starto ir finišo vieta – Klaipėdos Šv. Pranciškaus Onkologijos centras Savanorių g. 4. Paramos žygio metu bus dalinama informacija, renkamos aukos Šv. Pranciškaus dvasinės ir socialinės pagalbos onkologijos centrui. Žygio metu žinia, apie galimybę gauti pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems bei jų artimiesiems, pasieks Tauragės, Jurbarko, Marijampolės, Alytaus, Trakų, Vilniaus, Širvintų, Ukmergės, Akykščių, Panevėžio, Tytuvėnų, Telšių ir Plungės gyventojus.

VIDEO: Paramos akcija „1000 vilties kilometrų“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas