Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 10d. 20:03

Skaitytoja perspėja keliaujančius automagistrale: netoli Kauno gresia įlėkti į klastingą duobę

Duobės Mokslininkų gatvėje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Duobė kelyje, asociatyvinė nuotrauka

Šeštadienį su portalo 15min redakcija susisiekė skaitytoja, kurios automobiliui penktadienį vakare automagistralėje netoli Kauno ties kelio darbais patekus į duobę, teko keisti padangą. Pasak skaitytojos, klastinga duobė penktadienį problemų kėlė ir kitiems vairuotojams.

Skaitytoja portalui 15min pasakojo drauge su vyru ir vaikais penktadienį vakare autostrada keliavusi iš Žemaitijos į Vilkiją. Planavo nuo autostrados Klaipėda-Kaunas pasukti į dešinę ties Čekiške. Bet to padaryti nebuvo galima, nes dar prieš viaduką prasidėjo kelio remonto darbai, tad teko važiuoti tiesiai.

Eismo juosta Klaipėda-Kaunas šioje atkarpoje buvo išvis uždaryta, o Kauno kryptimi važiuojantys automobiliai nukreipiami persirikiuoti į priešingą.

Kelio darbai tęsėsi beveik iki pat Vincentavos kaimo (maždaug 30 km iki Kauno). Jiems pasibaigus, prieš pat šį kaimą buvo supiltas dar vienas persirikiavimas, kuriuo buvo galima kirsti autostradą ir sugrįžti į savo juostą.

Būtent šiame persirikiavime, pasak skaitytojos, ir slypėjo klastinga, didelė duobė. Per ją važiuojant susilankstė automobilio priekinės kairiosios padangos ratlankis ir teko stoti pasikeisti padangą.

Skaitytojų nuotr. /Sulamdytas ratlankis po pasivažinėjimo per duobę
Skaitytojų nuotr. /Sulamdytas ratlankis po pasivažinėjimo per duobę

Pasak skaitytojos, duobė problemų sukėlė ne tik jos ekipažui – joje strigo ir daugiau automobilių.

„Kas antra mašina stojome autostradoje vakare, pusę dešimt, kas yra labai baisus laikas sustoti. Dauguma vairuotojų prakirto vairuotojo pusės priekinę padangą. O ją pakeisti autostradoje yra labai sunku. Įsivaizduokite, naktį, tamsoje keisti padangą, kol pro šalį sunkvežimiai važiuoja. Ten galėjo ne vienas žmogus žūti vakar“, – pasakojo skaitytoja.

Skaitytojų nuotr. /Pervažiavus duobę teko keisti ratą
Skaitytojų nuotr. /Pervažiavus duobę teko keisti ratą

Vairuotojos teigimu, jų ekipažas padangą pasikeitė, kai kurie kiti sustoję žmonės irgi, bet buvo ir bent vienas vairuotojas, kuris turėjo iš Kauno kviestis avarinę tarnybą.

Ji nerimavo, kas laukia sekmadienį, kuomet automagistrale iš pajūrio į Vilnių ar Kauną grįžinės tūkstančiai vairuotojų. Ji sakė norinti paraginti vairuotojus šioje kelio atkarpoje būti atsargius.

„Vakar beprotiškas srautas buvo važiuojančių į Palangą. Jie sekmadienį grįžinės namo. Tai kiek nelaimių įvyks dar? Niekas nežinos, kad ten ta duobė. Tu važiuosi ir kalsi tą priekinį ratą“, – sakė vairuotoja.

Skaitytojų nuotr. /Automobilis autostrados kelkraštyje po pasivažinėjimo per duobę
Skaitytojų nuotr. /Automobilis autostrados kelkraštyje po pasivažinėjimo per duobę

Ji piktinosi kelius remontuojančios tarnybos neatsakingumu ir teigė apie įvykį pranešusi telefonu 112.

„Noriu ir visuomenę informuoti, kad nebūtų kitiems taip pat, kaip ir man. Tikrai gali žmonės nukentėti“, – sakė ji.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas