Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 26d. 11:03

Skaitytojas: koks leistinas greitis tarp Vilniaus ir Kauno?

Magistralės A1 remontas
Skaitytojo nuotr. / Magistralės A1 remontas
15min skaitytojas Stasys V. pastebi, kad, važiuojant iš Vilniaus į Kauną, kartais tampa nebeaišku, koks maksimalus leistinas greitis.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

„Dabar važiuojant vos ne rebusą reikia spręsti. Už Circle K degalinės reikėtų suprasti, kad prasideda greitkelis, o maksimalus greitis 120 km/val. Bet apie tai informuoja tik ženklas, esantis įvažiavime iš šalutinio kelio. Ties Vieviu puikuojasi ženklas, informuojantis kad magistralės pabaiga, tad teoriškai greitis lyg ir 130 km/val.? Už Vievio vėl neaišku. Nėra jokio ženklo, tai leistinas 90 km/val. greitis? Bet ties kelio darbų zona pasitinka apribojimas 100 km/val. Toks lengvas chaosėlis gaunasi. Kaip tada policija traktuoja leistiną greitį?“, – klausia Stasys V.

15min ekipažas prieš savaitę šiame greičio ruože dalyvavo elektromobilių varžybose, kurių esminė taisyklė – važiuoti tik maksimaliu leistinu greičiu. Tenka pripažinti, kad automobilio navigacija ir WAZE dažnai pasimesdavo, koks tas leistinas greitis. Rodė skirtingas reikšmes arba nerodė jokių.

Padėtį išsiaiškins LAKD ekspertas

Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadybininkas Evaldas Tamariūnas pripažino, kad klausimas aktualus:

„Dėkojame už informaciją. Mūsų atstovas nuvyks į vietą ir įvertins situaciją. Šiuo metu yra vykdomi minėto ruožo rekonstravimo darbai ir keičiami ženklai. Atkreipiame dėmesį, kad turi būti matomi tik galiojantys ženklai. Kaip jau minėjome, atsižvelgiant į gautą informaciją, situacija bus įvertinta vietoje ir imtasi priemonių ją sutvarkyti“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:29
25:23
11:25

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Gazas