TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportinių automobilių žygio kaubojai iš Čekijos Marijampolėje pasijuto nebaudžiami

Nufilmuota, kaip šoninio slydimo būdu Marijampolėje valdomas „Dodge“ vos neparbloškia važiuojamąją dalį kertančio pėsčiojo.
Kadras iš filmuotos medžiagos / Nufilmuota, kaip šoninio slydimo būdu Marijampolėje valdomas „Dodge“ prie viešbučio su jo vadove keleivės vietoje vos neparbloškia važiuojamąją dalį kertančio pėsčiojo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Išskirtinių automobilių mėgėjai iš Čekijos neseniai surengė turistinį žygį per Gdanską, Rygą, Minską, Vilnių, užsuko ir į Marijampolę. Patys tarptautinio pasivažinėjimo dalyviai užfiksavo ir paviešino filmuotą medžiagą, kaip neatsakingai jie elgėsi gatvėse. Marijampolėje čekas „Dodge Viper SRT10“ vairuotojas demonstravo savo sugebėjimus vieno viešbučio direktorei, kuri, regis, dėl aplinkiniams pavojingos pramogos ir padangų žymių viešbučio aikštelėje visiškai nesuko galvos.

Tokie žygiai neįsivaizduojami be rizikos, kai siekdami pasipuikuoti automobiliais ir pademonstruoti jų galimybes vairuotojai nusispjauna ant Kelių eismo taisyklių, keldami pavojų sau ir aplinkiniams. Maža to, kelių kaubojai dažnai stengiasi savo nuotykius užfiksuoti, o po to neatsispiria pagundai nuotraukas ir vaizdo medžiagą paviešinti.

Taip atsitiko ir grupei automobilių entuziastų iš Čekijos, birželio pabaigoje surengusių žygį „Diamond Race 2014“ per Minską, Vilnių, Rygą, Lenkijos miestus Gdanską, Lodzę ir Ostravą.

Ratuoti riteriai viešėjo ir Marijampolėje. Tarp feisbuke paviešintų fotoįspūdžių – ir 269 km/val. greitį rodantis spidometras.

„Automobilio parkavimas priešais viešbutį su jo paties parašu“, – skelbiama prie vienos nuotraukos svetainėje „Facebook“, kurio užfiksuotas Marijampolėje stovintis  „Dodge Viper“ ir ant grindinio paliktos jo padangų žymės.

Žygio dalyviai feisbuke paviešino ir filmuotą medžiagą, kaip „Dodge Viper“ vairuotojas pavėžina viešbučio, kuriame žygeiviai apsistojo, vadovę Daivą.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip „Dodge“ šoninio slydimo būdu valdomas visai greta kitų mašinų, agresyvokai išvažiuoja iš aikštelės į gatvę, o grįždamas vos neparbloškia važiuojamąją dalį kertančio pėsčiojo.

Tačiau iš užrašais „Police“ papuoštos mašinos išlipusios keleivės veide – vien geros emocijos: po šio pavojingo pasivažinėjimo ji plačiai šypsosi ir kelia nykščius.

 

Policija tokio pobūdžio pasivažinėjimus visada vertina vienareikšmiškai – tai šiurkštus KET pažeidimas. Chuliganiškas vairavimas, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, mūsų šalyje užtraukia baudą vairuotojams nuo 1 000 iki 2 000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo metų iki dvejų.

Kitas klausimas – Lietuvos pareigūnų galimybės tokius pažeidėjus nustatyti ir patraukti juos administracinėn atsakomybėn.

VIDEO: Išskirtinių automobilių žygio dalyviai Varšuvoje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas