Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 07, 15:31

Spūstys Vilniuje gali padidėti: dėl remonto ribojamas eismas Ukmergės gatvėje

Nuo spalio 8 iki 25 dienos Ukmergės gatvėje, prie sankryžos su Perkūnkiemio ir A.Vienažindžio gatvėmis (miesto centro kryptimi), bus vykdomi remonto darbai. Bus rekonstruojami šilumos, nuotekų ir lietaus vandens surinkimo tinklai, tvarkoma pirmos eismo juostos danga, tikslinama viešojo transporto sustojimo vieta, praneša savivaldybė.
Ukmergės gatvėje, prie sankryžos su Perkūnkiemio ir A.Vienažindžio gatvėmis (miesto centro kryptimi), bus vykdomi remonto darbai
Ukmergės gatvėje, prie sankryžos su Perkūnkiemio ir A.Vienažindžio gatvėmis (miesto centro kryptimi), bus vykdomi remonto darbai / S.Žiūros nuotr.

Darbų metu Ukmergės gatvės atkarpoje nuo Vakarinio aplinkkelio iki Perkūnkiemio gatvės bus uždarytas eismas pirma ir antra eismo juostomis. Iš trečios eismo juostos bus leidžiama važiuoti tiesiai ir į dešinę (į Perkūnkiemio gatvę), iš ketvirtos - tik tiesiai (draudžiamas posūkis į kairę). Norint įvažiuoti į A. Vienažindžio gatvę, vairuotojai bus nukreipiami apylanka, apsisukant Ukmergės, Gabijos ir S. Nėries gatvių sankryžoje.

Dėl galimų spūsčių, vairuotojams rekomenduojama rinktis alternatyvius maršrutus Vakariniu aplinkkeliu. Važiuojant pro remonto darbų vietą, prašome laikytis laikinų greičio apribojimų.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas