Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 07:01

Stebuklai Vilniuje: dingsta kelio ženklai, važiuojama prieš eismą, dar vienas ženklas bus demontuotas

J. Balčikonio ir V. Gerulaičio gatvių sankryža
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / J. Balčikonio ir V. Gerulaičio gatvių sankryža

Tikriausiai ne vienam yra tekę susidurti su situacija kelyje, kai važiuojant kiek sudėtingesne gatve ar kiemais nepastebėjus ženklų tenka išvažiuoti prieš eismą. Viena tokių vietų – šalia Ozo parko esančioje Vito Gerulaičio gatvėje. Skaitytojai teigia, kad šioje gatvėje bent vienoje vietoje nėra aiškių ženklų, todėl vairuotojai pasimeta ir išrieda prieš eismą ir taip sukelia avarines situacijas.

Temą siūlykite el. paštu gazas@15min.lt

„Sveiki, mano žmona vakar buvo ten pas dantistą ir pasakojo, kad analogiškai važiavo (red.past. prieš eismą), kol priėjo geras dėdė ir pabeldė į langą“, – rašo skaitytojas.

Kalbama apie išvažiavimą iš J.Balčikonio g. į V.Gerulaičio g. Pasidomėjome, ar tikrai čia trūksta ženklų, ar gal lėmė atidumo stoka.

Dingo kelio ženklas

Nors žiūrint „Google Maps“ matomas ženklas, nurodantis, kad galima sukti tik į dešinę pusę.

„Google Maps“ vaizdas/Išvažiavimas į V.Gerulaičio gatvę
„Google Maps“ vaizdas/Išvažiavimas į V.Gerulaičio gatvę

15min fotografui Juliui Kalinskui, apsilankiusiam šioje gatvėje, teko išgirsti ne vieną žmogų, sakantį, kad kasdien prieš eismą šioje V.Gerulaičio ir J.Balčikonio gatvių sankirtoje išnyra ne vienas automobilis.

Galbūt gyventojams, nuolat važiuojantiems šia gatve, keblumų nekyla, tačiau čia važiuojant pirmą kartą galima patekti į tikrai pavojingas situacijas.

Taigi ir skaitytojui kilo klausimas, kodėl nėra vienpusio eismo kryptį nurodančio kelio ženklo? Pasirodo, kad jis dingo.

„V.Gerulaičio – J.Balčikonio g. kelio ženklas, leidžiantis važiuoti į dešinę, bus pastatytas iš naujo, nes jis buvo dingęs. Kitose vietose V.Gerulaičio gatvėje tokie kelio ženklai yra“, – teigia Vilniaus miesto savivaldybės ryšių su žiniasklaida specialistė Neringa Kolkaitė.

Klaidinantis ženklas į niekur?

15min fotografo žvilgsnį patraukė ir kita vieta J.Balčikonio gatvėje.

Kaip matoma nuotraukoje, ženklas, nurodantis, kur yra automobilių statymo vietos (jei važiuojama link V.Gerulaičio gatvės), stovi už įvažiavimo į jas. Tad kaip ir natūralu, kad vairuotojai automobilių aikštelės gali ieškoti sukdami į kairę, prieš eismą.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./J. Balčikonio ir V. Gerulaičio gatvių sankryža
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./J. Balčikonio ir V. Gerulaičio gatvių sankryža

Sulaukėme paaiškinimo ir dėl klaidinančio parkingo ženklo J.Balčikonio gatvėje.

„J.Balčikonio gatvėje esantis kelio ženklas, žymintis stovėjimo vietą su lentele galiojimo kryptis į kairę su papildomomis informacinėmis lentelėmis, įrengtas nesuderinus su Eismo organizavimo skyriumi ir jis bus demontuotas“, – paaiškino N.Kolkaitė.

Savivaldybės teigimu, V.Gerulaičio gatvė yra keturių eismo juostų, po dvi juostas kiekviena kryptimi su skiriamąja juosta (žalia veja).

Važiuojant nuo Kalvarijų g. skiriamosiose juostose yra kelio ženklai, leidžiantys vairuotojams apvažiuoti iš dešinės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

05:44
13:33
01:50

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas