Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2016 vasario 1d. 22:57

Stebuklas: automobilių vagių parblokšta moteris su kūdikiu liko gyva

Vagišių gaudynės Argentinoje
Vagišių gaudynės Argentinoje

Argentinos policija išplatino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotos automobilių vagių gaudynės. Bėgdami nuo policijos, vagišiai sukėlė keletą avarijų ir galiausiai parbloškė moterį su septynerių mėnesių dukrele.

Šis incidentas įvyko sausio 29 d. San Martine. Trys vagišiai, sprukdami vogtu automobiliu nuo policijos, jo nesuvaldė ir nulėkė nuo važiuojamosios dalies.

Tuo metu 33 metų moteris, nešina 7 mėnesių mergaite, ėjo į parduotuvę pirkti sauskelnių. Automobilis rėžėsi į motiną su kūdikiu, išmetė jas į orą...

VIDEO: Dideliu greičiu lėkę vagys rėžėsi į moterį su vaiku

Mažoji mergytė nukrito ant žemės, o mama laikėsi įsikibusi variklio dangčio, jį paleido tik automobiliui nulėkus dar 300 m. Netrukus po to vagių vairuojamas automobilis trenkėsi dar į vieną mašiną ir sustojo. Iššokę ginkluoti 17-19 metų vagišiai bandė bėgti, bet buvo sučiupti.

Sužeista mama su mergaite paguldytos į ligoninę, jų gyvybei pavojus negresia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas