Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 22, 18:19

Tokio drago dar nebuvo: „Audi 100“ Silkė metė iššūkį „Porsche 911“

„Audi 100“ prieš „Porsche 911“ Endurance race edition. Drago trasoje prie starto linijos tokius varžovus pamatysi nedažnai. „Tikriausiai tokio vaizdo nebeišvysiu daugiau niekada gyvenime,“ – sako prie „silkės“ vairo sėdėjęs Timūras Augucevičius. Bet Kyviškių aerodromas tai regėjo. Nieko keisto, abu automobiliai – išskirtiniai.
Tokio drago dar nebuvo: „Audi 100“ Silkė metė iššūkį „Porsche 911“
Tokio drago dar nebuvo: „Audi 100“ Silkė metė iššūkį „Porsche 911“ / ZIP FM NUOTR.
Temos: 2 Audi ZIP FM

„Porsche 911“ – vienas iš 235 vienetų pasaulyje. 2017 metų, 3.0 biturbo, 460 arklio galių, iki 100 km/h įsibėgėjantisper 3,5 sekundės. Pasak automobilio šeimininko Vyto Bilinsko, maksimalus ja važiuotas greitis – 308 km/h.

„Audi 100“ – didžiausias Joninių laužas, kurį vienam iš klausytojų padovanos radijo stotis ZIP FM. Silkė pagaminta 1985 m, turi kablį, liuką, veliūrinį saloną. Variklis benzininis, 1,8l, 55kW. Maksimalus greitis, kuriuo drago metu važiavo Timūras – 120 km/h.

„Būsimasis „silkės“ šeimininkas neturėtų išsigąsti, didesnį greitį pasiekti sutrukdė per trumpa trasa. Ir pilna bagažinė naujų detalių. Ir 100 kg sveriantis operatorius. Traukia silkutė tikrai gerai, plaukia kaip laivas, duobių nesijaučia. Truputį atsilikome tuose plius minus 200 metrų, bet „silkei“ atsilikti 8 sekundes lenktynėse su Porsche 911 Endurance race edition yra daugiau nei garbingas rezultatas,“ – įspūdžiais dalijosi Timūras.

Lenktynės buvo įdomios. Tuo metu, kai Porsche 911 kirto finišo liniją, Timūras jungė trečią pavarą.

„Kova buvo arši. Ypač aršus buvo kovingai nusiteikęs Timūras, kuris nuolat gąsdino prasukdamas „silkės“ ratus. Ši „silkė“ riaumojo garsiau nei kitos silkės. Kalbant rimtai, tai buvo puikus laiko praleidimas lyginant du 30 metų amžiaus skirtumo automobilius. Visiems suprantama, kad 911 tikrai greita, bet Silkė yra ta pirmoji importinė prabanga, kurią turėjom ir kuri iki šiol puikiai rieda,“ – santūriai pergalę apibūdino V. Bilinskas.

„Audi 100“, kuria važiavo Timūras, – pagrindinis ZIP FM projekto „Didžiausias Joninių laužas“ prizas. Žaidimo finalas – birželio 23 dieną. Jame automobilio savininkas bus išaiškintas sukant laimės ratą. Lemiamame etape dalyvaus apie 30 asmenų, kurie į finalą pateko ZIP FM eteryje pakėlę ragelį ir atsiliepę fraze „noriu silkės“ arba dalyvaudami konkursuose soc. tinkluose. Iš viso žaidime užsiregistravo apie 9 tūkst. asmenų.

Priminsime, jog praėjusiais metasi pagrindinį projekto prizą, Audi 80 („bulką“), laimėjo mergina iš Panevėžio. „Bulka“ vis dar važinėja Panevėžio gatvėmis, yra pastebima „Audi“ klubo suvažiavimuose , dažnai lankosi prie Baltijos jūros ir ežerų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas