Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 7d. 09:28

Tragedija Meksikoje: visureigių-monstrų varžybose žuvo 8 žmonės, kurių 4 – vaikai

Avarija Meksikoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Avarija Meksikoje

Meksikoje Čihuahua valstijoje visureigių-monstrų varžybose įvyko tragedija – vienas automobilių nesėkmingo triuko metu įsirėžė į žiūrovų minią ir pražudė aštuonis žmones, iš kurių keturi vaikai.

Per keletą automobilių, kurie naudoti kaip kliūtys, peršokęs visureigio-monstro vairuotojas nesuvaldė savo transporto priemonės, ir ši rėžėsi į žiūrovų minią. Vaizdo įraše ir fotografijose puikiai matyti, kad saugumas renginio metu nebuvo užtikrintas – automobilio ir žiūrovų neskyrė jokios rimtesnės užtvaros.

Liudininkai teigia, kad vairuotojas triuko metu galva trenkėsi į vairą ir kelias sekundes buvo praradęs sąmonę bei mašinos kontrolę. Tų kelių sekundžių užteko, kad mašina įsirėžtų į žiūrovų minią ir šeši žmonės žūtų iškart.

Dar dviejų žiūrovų gyvybės po kiek laiko užgeso ligoninėje, pranešama, kad pavojus vis dar gresia mažiausiai dvylikos žmonių gyvybėms. Sužeistųjų skaičius iš viso siekia 80, iš kurių per 40 pateko į ligoninę. Valstijos ligoninės prašo žmonių aukoti kuo daugiau kraujo sužeistiesiems.

Pranešama, kad visureigio vairuotojas yra suimtas ir apklausiamas, o pareigūnai taip pat tiria renginio metu naudotas saugumo priemones, apklausia organizatorius.

Čihuahua valstijos gubernatorius Cesaras Duarte Juarezas paskelbė trijų dienų gedulą.

Tokiems pasirodymams naudojami visureigiai lengvai išvysto didesnį nei 100 km/h greitį, nors jų svoris siekia nuo 7 iki 9 tonų. Šių visureigių padangos sveria iki 400 kg, o pačios mašinos varžybų metu dažnai pašoka į kelių metrų aukštį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas