Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 15d. 22:01

Vairuotojo žmogiškumas kelyje Šilutė–Klaipėda: dėl sužeisto apuoko nedvejodamas užtraukė rankinį

Sužeistas paukštis pareigūnų rankose
15min.lt nuotr. / Sužeistas paukštis pareigūnų rankose

Naktį po darbų namo važiavęs vairuotojas nedvejodamas paspaudė stabdžius ir šoko iš savo automobilio, kai pamatė važiuojamoje dalyje spurdantį sparnuotį. Užmiesčio kelyje sužeistą apuoką gelbėtojas sekmadienio naktį perdavė pareigūnams, drauge su jais iki šiol rūpinasi, kad miško paukštis būtų perduotas globėjams.

Kategoriškai savo vardą ir pavardę iš kuklumo atsisakęs skelbti vairuotojas gazas.lt pasakojo, kad praėjusią naktį apie 1 val. važiavo keliu Šilutė–Klaipėda.

Važiuojamojoje dalyje, juostos viduryje, kažkas gulėjo.

Pamaniau, kad mūsų mažasis miško brolis neturėtų atsidurti po automobilio ratais arba plėšraus gyvūno nasruose...

„Mačiau, kad prieš mane važiavę keli vairuotojai šią kliūtį įveikė praleisdami ją tarp ratų. Aš irgi. Tačiau supratęs, kad tai gyvas padaras, iškart nutariau sustoti“, – pasakojo vairuotojas.

Gazas.lt pašnekovas dar pridūrė: „Pamaniau, kad mūsų mažasis miško brolis neturėtų atsidurti po automobilio ratais arba plėšraus gyvūno nasruose.“

Priėjęs arčiau vyriškis pamatė mažą sužeistą apuoką. „Prie jo snapo buvo kraujo, tačiau šiaip jis neatrodė itin sužeistas, tik apsvaigęs. Gali būti, kad prieš tai jis skrisdamas atsitrenkė į kažkokią transporto priemonę. Tačiau, laimė, jo niekas nepervažiavo“, – pasakojo geradarys.

Vyriškis įkėlė sužeistą paukštį į automobilį, dar tiksliai nežinodamas, kaip naktį su juo elgsis. Tačiau netrukus jis pamatė policijos patrulių automobilį ir kreipėsi pagalbos į juos. Pareigūnai sutiko paimti apuoką ir nusivežė į komisariatą.

Ryte Šilutės policininkai susisiekė su gyvūnų globos organizacijos atstovais ir sulaukė jų atvykstant iš Klaipėdos, kad galėtų perduoti paukštį tiems, kas geriausiai išmano, kaip dabar juo pasirūpinti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas