Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 12d. 10:34

Vilkikų vairuotojai pasipiktino: bejėgis vairuotojas sukėlė policininkams juoką

Skaitytojas Ernestas, vilkiko vairuotojas, pasidalijo dviprasmišku vaizdu: stiprus vėjas Vokietijoje parvertė ant šono vilkiką. O policijos pareigūnai, stebėję situaciją, iš tokio „spec. efekto“ kvatojo.

Šį vaizdo įrašą Ernestas gavo iš kito vilkiko vairuotjo – Latvijos piliečio. „Dalinamės tarp fūristų. Nes tas policininkų juokas sukėlė pyktį. Juk dėl tos nelaimės nukentės vairuotojas. Nesvarbu, kad ne mano – tiesiog turėtų lemti žmogiškumas. Žinoma, jie niekuo negalėjo padėti, bet nerekia juoktis“, – neslėpė emocijų skaitytojas.

Pasak Ernesto, šiuo metu orai Europoje baisesni nei Lietuvoje, tad keliuose apstu įvairiausių įvykių.

„Esu tolimųjų reisų vairuotojas, tad nenuostabu, kad panašiomis žinutėmis dalijamės tarp vairuotojų. Toks krizenimas matant, kad apvirsta vilkikas, negali palikti abejingų. Nesvarbu, ar tai Lenkijos piliečio vairuojamas vilkikas, ar kitos šalies... Toks elgesys nedera“, – apibendrino Ernestas.

Ineta Stravinskaitė–Janavičienė, asociacijos „Linava“ atstovė spaudai, pakomentavo, kad informacijos apie tokius incidentus nekaupia. Tačiau apie panašius pavojus, į kuriuos pateko Lietuvos vežėjai, girdėti neteko.

O ką manote jūs?

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas