Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus Geležinio Vilko gatvėje – didžiulės automobilių spūstys dėl viaduko statybų

Spūstys Geležinio Vilko gatvėje ties A.Goštauto gatve.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Spūstys Geležinio Vilko gatvėje ties A.Goštauto gatve.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus Geležinio Vilko gatve pastaruoju metu važiuojantys vairuotojai tikrai nesidžiaugia būsimu nauju viaduku, kuris sujungs šią gatvę su A.Goštauto gatve. Bet kuriuo dienos metu čia galima įstrigti spūstyje, kadangi važiuojamoji gatvės dalis vietomis susiaurinta iki dviejų eismo juostų. Vilniaus savivaldybė tikisi policijos pagalbos reguliuojant eismą, tačiau bet kokiu atveju nepatogumų šioje Geležinio Vilko gatvės dalyje artimiausiu metu bus daug.

Eismas Geležinio Vilko gatve nuo A.Goštauto g. iki V.Pietario g. pastaruoju metu itin susikomplikavo. Dėl vandentiekio tinklų ir Geležinio Vilko bei A.Goštauto gatvių sankryžos rekonstrukcijos darbų šios vienos pagrindinių miesto gatvių dalyje nuo Savanorių prospekto iki T.Narbuto gatvės iki kitų metų kovo 31 dienos nuo 7 valandos ryto iki 20 vakaro draudžiamas krovininių automobilių eismas.

Bet ir lengvųjų automobilių vairuotojams čia ne pyragai. Eismo spūstys šioje vietoje susidaro praktiškai nuolat, bet kuriuo dienos metu net ir savaitgaliais. Tačiau pagerėjimo vargu ar galima artimiausiu metu laukti – darbai vyksta, tad nepatogumai garantuoti.

Taip pat rekonstrukcijos metu nuo 6 val. iki 22 val. bus draudžiama važiuoti didžiagabaritėmis ir sunkiasvorėmis transporto priemonėmis Geležinio Vilko gatve ir pagrindinėmis gatvėmis, kuriomis bus nustatytos apylankos maršrutai Vilniaus mieste.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Spūstys Geležinio Vilko gatvėje ties A.Goatauto gatve.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Spūstys Geležinio Vilko gatvėje ties A.Goštauto gatve.

Geležinio Vilko gatvės dalyje tarp A.Goštauto ir V.Pietario gatvių iki 2013 m. kovo 31 d. taip pat bus susiaurinta važiuojamoji dalis iš keturių eismo juostų iki dviejų eismo juostų. Kol kas eismas juda keturiomis juostomis, tačiau vairuotojams patariama prieš įvažiuojant į darbų zoną stebėti vairuotojų informavimo švieslentes ir vadovautis tuo metu skelbiamomis rekomendacijomis dėl spūsčių apvažiavimo kitomis Vilniaus miesto pagrindinėmis ir aptarnaujančiomis gatvėmis.

Krovininių automobilių vairuotojams važiuojantiems nuo Kauno, Ukmergės ar Molėtų siūloma aplenkti Vilnių ir važiuoti krašto keliais per Dūkštas ar Maišiagalą.

Simbolinę kapsulę Vilniaus vadovai ir būsimojo viaduko statytojai įkasė birželio vidury. Tuomet sostinės meras Artūras Zuokas neslėpė – jeigu galėtų, miestas geriau viadukui numatytus kelias dešimtis milijonų litų geriau išleistų kitoms reikmėms. Šis viadukas palengvins dalią tiems, kurie iš Geležinio Vilko gatvės, atvažiuodami nuo Gerosios Vilties žiedo, nori greičiau patekti į miesto centrą. Tačiau ar dėl to mieste sumažės spūstys – nežinia. Projektą numatoma baigti 2014 metais.

Naujojo viaduko statybos yra tik darbų pradžia, ketinama Geležinio Vilko gatvę iki pat Gerosios Vilties žiedo praplatinti iki trijų eismo juostų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas