Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 18:04

Vilnietės automobilis prasmego įkaitusiame asfalte: tarnybos aiškinasi priežastį

Duobėje įstrigęs automobilio ratas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Duobėje įstrigęs automobilio ratas

Vilniuje, Žolyno gatvėje, antradienį viena vilnietė patyrė šoką, kai gatvėje pasistačiusi automobilį, vėliau juo nebegalėjo išvažiuoti, nes ratas įsmigo į asfaltą. Vilnietė, eidama link savo automobilio, pastebėjo, kad šis yra kiek „nusileidęs“. Iš pradžių galvojo, kad nuleista padanga. Tačiau, priėjusi arčiau, pamatė, kad vienas ratas tarsi įsmigęs į asfaltą. Galima būtų manyti, kad dėl tokios situacijos kalti karščiai, tačiau specialistai teigia, kad oras neturi jokios įtakos matomai situacijai, tai – požeminių tinklų gedimo pasekmė.

Vairuotoja palikusi mašiną Antakalnyje, Žolyno gatvėje, nuėjo rūpintis savais reikalais ir nė neįtarė, kad po to taip lengvai neišvažiuos.

„Pasistačiau mašiną prie gatvės ir ėjau vesti seminaro. Po jo grįžau apie 15 val. – mašina buvo susmigusi į asfaltą. Kai atvažiavau, net nepagalvojau, kad gali kas nutikti, nebuvo jokių ženklų. Pasistačiau mašiną kaip ir visi, išlipau ir nuėjau“, – pasakoja vilnietė Jurga.

Grįžusi prie automobilio moteris negalėjo patikėti, kad trečdalis rato galėjo tiesiog susmigti į asfaltą.

„Atrodo, kad asfaltas lyg ir neišsilydęs, bet ratas į jį sulindo“, – pasakojo moteris.

Incidentas nesusijęs su karščiu

Vilniaus miesto tvarkymo įmonės „Grinda“ atstovas Egidijus Steponavičius tvirtina, kad toks incidentas nėra susijęs su šalį apėmusiu karščiu, tai – požeminių tinklų gedimo rezultatas.

„Tokių dalykų atsitinka, esant požeminių inžinerinių tinklų gedimams, atsiranda įgriuvų. Natūralu, kad imsimės priemonių ir išsiaiškinsime, kokie tai tinklai ir informuosime jų savininkus, kad būtų sutvarkyta“, – sako E.Steponavičius.

Jo teigimu, asfaltas turi ne vieną sluoksnį, todėl yra elastingas – kad būtų stabilus bei patogus važiuoti. Dėl šios priežasties, pasistačius automobilį, net jei toje vietoje jau buvo įgriuva, šis neįsmigo iš karto.

„Kiek matosi iš nuotraukos, automobilis nėra apgadintas, gali važiuoti toliau. Tik šiuo atveju – reikėtų jį išsikelti, čia gali būti sudėtingesnė dalis“, – tvirtino E.Steponavičius.

Ne pirmas toks atvejis

Nepamirštas dar ir incidentas, kuomet prieš devynerius metus Vilniuje, Šilo gatvėje, atsivėrusi smegduobė įtraukė visą automobilį. 15min liudininkai teigė, kad nemažo pločio duobė atsivėrė tuomet, kai sostinę užklupo smarki liūtis.

Iš pradžių įkliuvo tik vienas automobilio ratas, tačiau praėjus maždaug 20-čiai minučių nuo įvykio automobilis visiškai prasmego.

Per įvykį niekas nenukentėjo. Vairuotoja iš automobilio spėjo iššokti dar prieš jam įgriūvant į smegduobę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas