Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 gegužės 25d. 18:23

Vilniuje nufilmuoti iš važiuojančio mikroautobuso byrantys kačiukai: turbūt slėpėsi ties dugnu

vilniuje-is-vaziuojancio-mikroautobuso-vienas-po-kito-krito-kaciukai
Maži balti kačiukai krito ant asfalto iš baltos spalvos mikroautobuso su Ukrainos registracijos numeriais.

Judrioje sostinės gatvėje šeštadienį užfiksuotas nekasdienis nemalonus eismo incidentas, per kurį nukentėjo maži balti pūkuoti gyvūnai.

„Šiandieną ryte susidūriau su nemalonia situaciją, kai važiuodamas Ukmergės g. Vilniuje pamačiau krentančius vieną po kito mažus katinus iš greta važiuojančio automobilio. Panašu, kad kačiukai buvo sulindę pasišildyti po automobilio dugnu esančiomis dalimis ir važiuojant iškrito“, – savo automobilio registratoriumi užfiksuotus vaizdus, kurių jautresniems žmonėms žiūrėti nepatartina, komentavo įrašą atsiuntęs vilnietis.

Iškritusių (vaizdo įrašo 43 ir 73 sekundę) kačiukų likimas nėra žinomas.

Panašu, kad mikroautobuso su Ukrainos registracijos numeriais vairuotojas galiausiai pastebėjo, kas atsitiko, arba jam apie tai pasignalizavo kiti eismo dalyviai, tad jis sustojo šalikelėje Šeškinės kalno viršuje.

Katės automobilio variklio skyriuje daug dažniau įsitaiso šaltuoju metų laiku, kai įlenda pasišildyti. Neretai jos skaudžiai nukenčia ar žūsta automobiliui pradėjus važiuoti.

Specialistai pataria išmėginti priemones, kurios nėra kenksmingos katėms, tačiau gali padėti atbaidyti keturkojes nuo automobilių.

Temos: 2 Eismo įvykis Katė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas