Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaidotas Žala: kur geriausia stebėti „Kauno rudens“ ralį?

„Autoplius 300 lakes rally“ akimirka
Andriaus Lauciaus nuotr. / „Autoplius 300 lakes rally“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas greičiausių „Subaru Impreza“ vairuotojų Lietuvoje Vaidotas Žala dalinasi įspūdžiais apie įdomiausias „Kauno rudens“ ralio vietas.

Šeštadienis

GR2 ir GR3
GR2 ir GR3

Labiausiai rekomenduoju vykti į GR 2/3 (startas 11:45 ir 13:45), kur prie Nečiūnų miško laukia  linksmųjų tramplynų serija, už kurios – staigus posūkis į dešinę. Didelę dalį šio greičio ruožo esame važiavę Vilniaus ralyje 2011 ir 2012 metais, todėl gerai pamenu, kad ant šių tramplynų nesunku prisidaryti reikalų, o yra buvę ir „stogų“. Kai greičio ruožas uždarytas, iki pat vietos privažiuoti nepavyks, bet nuo Beržų g. reikėtų paėjėti 1km, o atvažiavus prie Čekelių – teks pakulniuoti 1,8 km. Tiksli nuoroda – spausti čia.

 

GR4 ir GR6
GR4 ir GR6

Po to žinoma laukia miesto greičio ruožai Kaune. Patogiausia vykti prie Žalgirio arenos (GR 4-6, startas 16:30 ir 17:50), kur atrodo bus įrengta visai patraukli infrastruktūra žiūrovams. Kita vertus, GR 5-7 (startas 17:10 ir 18:30) kur kas sudėtingesnis, todėl iki GR būtų galima atlėkti nuo Noreikiškių (Šiltnamių gatve), bet matomumas bus ribotas pakelės žalumos, todėl saugią vietą išsirinkti nelengva. Tiksli nuoroda – spausti čia.

Sekmadienis

GR8
GR8

GR8 (startas 10:00) patogu privažiuoti nuo Jegėlonių, kur nuo kalniuko matosi šauni panorama su plačia sankryža – tradiciškas, gražus vaizdelis be įsipareigojimų. Kur kas daugiau smagesnių tramplynų bus atkarpoje tarp Lingių ir Beižionių, tačiau ten reiktų įsikurti iki GR uždarymo (9:00), nes šoninio privažiavimo galimybės ribotos. Tiksli nuoroda – spausti čia.

GR 9/11 (startas 10:40 ir 15:00) privažiavus iki GR sankryžos nuo Beižionių, galima rasti greitų smagių posūkėlių paėjėjus kelis šimtus metrų tiek GR kryptimi, tiek priešinga kryptimi. Tiksli nuoroda – spausti čia.

GR10 ir GR12
GR10 ir GR12

Taip pat patraukli vietelė yra ties Noškūnais (galima privažiuoti nuo Beižionių kelio) – S formos posūkis į sankryžą. Kadangi pirmą ir antrą startą skiria keturios valandos, patogiau žiūrėti privažiavus iš šono. Tiksli nuoroda – spausti čia.

GR 10/12 (startas 11:10 ir 15:30) labai patraukli panorama atsiveria privažiavus GR nuo Nemaitonių – labai greitų S formos posūkių grupė ir sankryža. Tiksli nuoroda – spausti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas