Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 26d. 07:46

A.Gelažninkas pirmą kartą po traumos dalyvaus ralyje: kartu vyksta buvęs futbolininkas

Arūnas Gelažninkas startuos Breslau ralyje
Komandos nuotr. / Arūnas Gelažninkas startuos Breslau ralyje
Arūnas Gelažninkas grįžta po sunkios traumos į varžybų trasą. Sportininkas jau pasiruošęs dalyvauti birželio 28 – liepos 2 dienomis vyksiančiame Breslau ralyje Vroclave, Lenkijoje.

#ZigmasDakarteams lenktynininkas šį ralį pasirinko, nes jis yra populiarus tarp lietuvių, o kelio knygos yra pakankamai sudėtingos. Be to, organizatoriai skelbia, kad šiemet bus daugiau dalyvių nei 2021 m. Dakaro ralyje.

Arūno Gelažninko trauma Dubajuje

Arūnas Gelažninkas vasarį vykusiame Dubajaus „Baja“ ralyje patyrė kelio girnelės bei akiduobės lūžius, po kurių laukė intensyvi reabilitacija. Todėl sportininkas fiziškai sėsti ant motociklo ir ruoštis Lenkijos raliui galėjo vos kelis kartus. Visą kitą laiką skyrė kojos atstatymui.

Šiose varžybose Lenkijoje kartu su Arūnu startuos puikiai Andalūzijos ralyje pasirodęs Modestas Siliūnas ir debiutantas ralio disciplinoje AGDAKAR SCHOOL mokinys Saulius Klevinskas, kuris ilgus metus buvo profesionalus futbolo vartininkas.

„Labai laukiu varžybų. Tai bus pirmas startas po ilgos pertraukos, tad neslėpsiu, jaudinuosi. Tačiau tikiu, kad kartu su gydytojais padarėme viską ką galėjome. Džiaugiuosi ir už mūsų mokyklos mokinius. Manau, tai bus puiki treniruotė, ruošiantis kitiems raliams ateityje“, – sako profesionalus lenktynininkas.

Arūnas šiame ralyje startuos su nauju ir dar nė vienose varžybose neišbandytu motociklu „Husqvarna“ 450 cc. Įdomu, kad tik išvykimo dieną paskutinę minutę motociklas bus įregistruotas „Regitroje“. Ir ne dėl to, kad sportininkui po ilgos pertraukos trūktų adrenalino, o todėl, kad tenka laukti ilgose eilėse, kad galėtum užregistruoti naują transporto priemonę.

Visų motociklų techniką prižiūrės AGDAKAR SCHOOL komanda.

Apie Breslau ralį

Šiame ralyje dalyviams per penkias dienas teks įveikti daugiau nei 1200 km, iš kurių net 821 km greičio ruožų. Vienas ryškiausių ralio akcentų – naktinis greičio ruožas. Dalyviai turės įveikti 70 km visiškoje tamsoje.

Šeštadienį ir sekmadienį dalyvių laukia techninės komisijos ir kitos dokumentacijos, bei pasiruošiamieji darbai. Breslau ralio startas - pirmadienį, ralio trukmė - 5 dienos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:58
18:16
00:38

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie Gazas