Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 02 19, 12:12 Atnaujinta 2021 02 19, 13:36

Arūnas Gelažninkas Dubajuje po finišo išgabentas į ligoninę: aiškėja aplinkybės

„Dubai International Baja“ lenktynėse dalyvauja du atletai iš Lietuvos – Arūnas Gelažninkas ir Modestas Siliūnas.
„International Dubaj Baja“, pasivažinėjimas po dykumą
„International Dubaj Baja“, pasivažinėjimas po dykumą / AG Dakar nuotr.

Vakar, ketvirtadienį, lietuviai praėjo administracinę komisiją ir aptarė taktiką. Modestas yra Arūno mokinys, todėl vyrai daug dėmesio skyrė trasos detalėms ir strategijai.

Tačiau penktadienį 7 val. ryto startavęs etapas Arūnui nebuvo sėkmingas. Po finišo lietuvis, vos nulipęs nuo motociklo, paguldytas ant neštuvų ir išgabentas į ligoninę.

A.Gelažninko žmona Emilija kol kas trumpai informavo, kad Arūnas krito nuo kopos ir susižeidė. Atvirą kojos žaizdą ligoninėje sutvarstė medikai. Taip pat atliks ir galvos tyrimą, nes po smūgio sportininko veidą puošia mėlynė.

Pats Arūnas savo FB publikavo tokį įrašą iš ligoninės:

„Važiavau tikrai neblogai, buvo likę kokie 30 km iki finišo. Būčiau buvęs penktas ir 2 min. nuo trečios vietos atsilikęs. Kritau tiesiojoje. Buvo baltos kopos, kuriose nesimatė duobių. Viena duobė buvo per gili. Bandžiau kelti priekį. Bet visas motociklas susmigo ir verčiausi per galvą. Padėjo iš paskos važiavęs M.Balooshi, ištraukė motociklą“, – pasakojo Arūnas Gelažninkas.

Organizatorių tinklalapis rodo, kad Arūnas pirmosios dienos pirmajame etape (202,43 km) finišavo antrajame dešimtuke, nors startavo 5-uoju numeriu. Modestas Siliūnas startavo 10-uoju numeriu, o finišavo 23-ias bendroje motociklų įskaitoje.

Papildysime

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas