Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 12, 07:19

„CFMOTO Thunder Racing Team“: įveiktas dar vienas laiptelis Dakaro link

Apie savo planus startuoti 2023 metų Dakaro ralyje šiemet paskelbusi keturračių komanda „CFMOTO Thunder Racing Team“ įveikė dar vieną iššūkį kelyje link didžiojo nuotykio.

Abu komandos sportininkai ruošėsi startuoti Andalūzijos ralyje, kurio organizatoriai, likus savaitei iki starto, paskelbė perkeliantys šių lenktynių datą į rudenį dėl išaugusio gaisrų pavojaus. Taip nutikus sportininkai nenuleido rankų ir greitai surado alternatyvą – visa technika jau buvo paruošta lenktynėms, tad komanda pasuko Albanijos ralio link.

Po ilgos ir sudėtingos savaitės, kurios metu dalyviams teko patirti visas gamtos stichijas ir kartais po penkiolika valandų praleisti trasoje, sportininkai pagaliau pasiekė finišo liniją. Antanas Kanopkinas po finišo sakė, kad apima dvejopi jausmai: „Pirma – džiaugiuosi finišavęs ir užėmęs antrąją vietą. Manau, kad tai tikrai geras rezultatas. O antra – tikrai liūdna, kad varžybos jau baigėsi. Jos buvo labai sunkios, bet iki visiško išsekimo dar reikėtų šiek tiek pavažiuoti.“

Kitas komandos narys, Adomas Gančierius, paskutinės dienos trasoje prakirto keturračio padangą, bet, kaip jis pats pasakojo, tai nesutrukdė sėkmingai finišuoti ir tuo jis labai džiaugėsi: „Paskutinę Albanijos ralio dieną laukė 56 kilometrų greičio ruožas, kuris puikiai priminė, kad Albanija turi ir akmenų, ir kalnų. Penktame kilometre prakirtau galinį ratą, bet nestojau tvarkytis ir visą likusį greičio ruožą važiavau palengva, be jokių navigacinių klaidų, o tikrai nemažai kas klaidžiojo. Labai džiaugiuosi finišavęs Albanijos ralyje – tai man jau antras kartas čia ir šį kartą visas maršrutas pravažiuotas.“

Kalbėdami apie Albanijos ralį sportininkai dėkojo organizatoriui, kuris įdėjo daug pastangų į šių varžybų kokybės pakėlimą ir, pasak A. Kanopkino, tai puikiai jautėsi lyginant su praėjusiais metais: „Organizatorius tikrai padarė nuostabų organizacinį darbą, trasos buvo labai puikiai sudarytos.“

Abu „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai dėkojo savo komandai, kuri šio ralio metu turėjo ir bemiegių naktų, ir sudėtingų užduočių, bet su visomis jomis susitvarkė be priekaištų.

„Taip pat norime padėkoti, žinoma, visiems rėmėjams ir sekėjams, be kurių mes tikrai negalėtumėme įgyvendinti šių savo tikslų ir taip aukštai iškelti mūsų komandos vėliavos“, – dėkojo A. Kanopkinas.

Šis ralis komandai buvo dar vienas žingsnelis link sau išsikelto didžiojo tikslo – starto Dakaro ralyje kitais metais. Iki tol sportininkai turi tikslą per metus bent trisdešimt dienų važiuoti sportiniu režimu, tad Albanijos ralis šį skaičių papildė dar septyniomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas