Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 9d. 08:11

„Segway“ gamins futuristinį vandeniliu varomą motociklą „Apex H2“: kaina jus nustebins

Motociklas „Apex H2“
Gamintojo nuotr. / Motociklas „Apex H2“

„Segway“ kompanija skelbia apie naują projektą – vandeniliu varomą sportinį motociklą „Apex H2“. Galbūt jis jūsų nepriblokš savo galia, bet tarsi iš kompiuterinio žaidimo nužengęs motociklas tikrai nustebins kaina.

„Segway“ kompanija kadaise garsėjo riedžiais, tačiau dabar yra „Ninebot“ kompanijos dalis ir kuria kitokius elektrinius mobilumo sprendimus. Tarp jų – ir elektrinius motociklus. Tačiau tokio, kaip „Apex H2“ dar nebuvo.

„Apex H2“ – tai sportinis elektrinis motociklas su vandenilio kuro elementu. Poroje vandenilio talpų laikomi degalai susijungia su deguonimi iš aplinkos – taip sukuriama elektra galiniam ašies varikliui ir šiek tiek vandens. Taigi, „Apex H2“ yra elektrinis motociklas, kuris elektrą sau gaminsis pats.

Tiesa, jis nėra labai galingas. Ant motociklo korpuso pastebėsite skaičių 60 – tai yra jo galia kilovatais. To pakaks, kad „Apex H2“ pasiektų 150 km/val. greitį, o 100 km/val. turėtų pasiekti per mažiau nei 4 sekundes. Tačiau tai nėra įspūdingiausi „Apex H2“ skaičiai.

Nors vandenilio kuro elementų technologijos yra laikomos labai brangiomis, kaina yra vienas iš didžiausių „Apex H2“ privalumų. Gamintojo puslapyje nurodoma 70 tūkstančių juanių kaina – tik 9000 eurų. Tai – neįtikėtinai maža kaina, kuri savotiškai kompensuoja faktą, kad šio motociklo savininkams bus sunku surasti tinkamą degalinę.

„Apex H2“ atrodo futuristiškai. Gal net kiek per gerai – kol kas jis egzistuoja tik tuose piešiniuose. „Segway“ puslapyje skelbiama, kad motociklo gamyba prasidės 2023 metais. Skamba per gerai, kad būtų tiesa, bet susidomėjimas „Apex H2“ iš tikrųjų yra didelis.

Galbūt „Apex H2“ taip niekada ir neegzistuos. Tačiau įdomu tai, kad mes apie jį jau kalbame – prieš keletą metų tuos eskizus būtume iš karto nurašę kaip gražią koncepciją. Tai nėra kažkoks neįmanomas daiktas, kurio tikrai niekada nebus. Jei tikėtume gamintojo optimizmu, jis pasirodys jau po poros metų ir kainuos visai nedaug.

Technologijos.lt
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:01
00:53
00:54

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas