Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 18d. 10:16

Vilniuje – karščiausios „Yamaha“ motociklų naujienos

„Yamaha MT“
Yamaha nuotr. / „Yamaha MT“

Po daugiau nei dešimties metų pertraukos Lietuva atsidūrė „Yamaha“ gamintojo akiratyje. Birželio 25 – ąją į Vilniuje įsikūrusį „Yamatecha“ saloną užsuks po Europą keliaujantis „Yamaha MT Tour“ sunkvežimis. Nuo 10 iki 18 valandos norintys galės išbandyti visus „Yamaha“ MT serijos motociklus. Nuo pačio mažiausio, tinkančio pradedantiesiems motociklininkams, MT-125 iki galingiausio MT-10, kurio galios užtaisas nustebins ne vieną dviratės technikos gerbėją, rašoma pranešime.

„Yamatechos“ vadovas Mantas Rimeikis žada, kad kartu bus galima išbandyti ir japonų inžinierių šedevrą ant trijų ratų „Yamaha Niken“. „Gegužę vykusioje parodoje „Auto Bazar 2019“ mačiau, kokias emocijas ne tik motociklininkams, bet ir kitiems parodos lankytojams kelia šis motociklas, tad ir birželio 25 – ąją visi apsilankę „Yamaha MT Tour“ renginyje galės išbandyti šį triratį inžinerijos stebuklą“, – pasakojo M.Rimeikis.

Japonijos gamintojo ambasadorius Lietuvoje tvirtina, kad jokios išankstinės registracijos norintiesiems išbandyti „Yamaha“ produkciją nereikia. „Turėtų atkeliauti apie 15 skirtingų komplektacijų motociklų, tad manau, kad ir vadinamoje gyvoje eilėje ilgai lūkuriuoti nereikės – kol žmogus lauks vieno konkretaus modelio, galės pabandyti pasivažinėti kitu, o jeigu teks šiek tiek luktelėti pasirūpinsime, kad laukimas labai neprailgtų. Šio turo tikslas yra, kad motociklininkas, ieškantis sau tinkančio motociklo, per trumpą laiką galėtų išbandyti daug skirtingų variantų ir išsirinkti sau labiausiai patinkantį“, – pabrėžia „Yamaha“ atstovybių Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose šeimininkas.

Jis teigė iš ilgametės praktikos žinantis ne vieną pavyzdį, kai žmogus, ieškojęs ir norėjęs itin galingo motociklo, pabando šiek tiek mažiau galingus ir supranta, kad jam silpnesnio motociklo dovanojamos galios ir emocijų visiškai pakanka, o ypač tai pasakytina apie MT gamą, kurios net ir ne patys galingiausi modeliai sužavi skirtingų poreikių motociklininkus.

Jau penkerius metus, nuo tada, kai buvo pristatytas pirmasis „Yamha MT-09“, MT modelių linija „Yamaha“ gamoje yra tarytum wasabi šalia lietuvių pamėgtų sušių – jie patys aštriausi, greitos ir agresyvios technikos įspūdį kuriantys ne tik dėl pasirinktos dizaino krypties, bet ir dėl savo techninių savybių.

Neveltui MT šifruojama, kaip „Master of torque“ – „Sukimo momento meistras“. MT serijos kūrėjai tikina, kad Japoniją visi įsivaizduoja, kaip ramią, nugludintą visuomenę, kurioje viskas teka ramia vaga – čia nėra nieko pernelyg išsišokančio, tačiau kartu yra ir daug subkultūros, kurioje MT serijos dizaineriai ir inžinieriai ir sėmėsi įkvėpimo. Kaip sako jie patys, „iš tos Japonijos pusės, kuri dažniausiai lieka šešėlyje“.

MT serijos motociklai kiekvienam jais važiuojančiam dovanoja galimybę pajusti stulbinantį sukimo momentą, išskirtinį dinamiškumą ir provokuojantį dizainą. Nuo tada, kai pasirodė MT-09, „Yamaha“ MT gamą išplėtė iki 7 modelių, kurių net du yra populiariausi savo klasėje ir jų parduodama daugiausiai – tai MT-07 ir MT-09. Per penkerius gamybos metus Europoje parduota net 175 tūkst. MT serijos motociklų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas