2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2013 09 28

„Alfa Romeo“ plečia 4C gamą ir pristato... dviratį

Automobilių gamintojų dizaineriai kartais imasi pašalinių darbų, prekės ženklu pažymėdama ir daiktus, ne visada susijusius su automobiliais. Geriausias to pavyzdys turbūt būtų „Porsche“, kurie turi savo pavadinimu paženklintą rūbų liniją, rašiklius ir netgi kaljanus. Neatsilikti stengiasi ir kiti.
„Alfa Romeo“ dviratis 4C
„Alfa Romeo“ dviratis 4C / „Alfa Romeo“ nuotr.

Štai pavyzdžiui „Alfa Romeo“. Jų superautomobilio 4C išvaizda kaip ir padaryta, tad dizaineriai ėmėsi konstruoti... Dviratį. Taip, dviratį, pažymėtą 4C.

Ši transporto priemonė buvo kuriama atsižvelgiant į dalykus, kuriais išsiskiria ir 4C. Pavyzdžiui, svoris – visas dviračio rėmas pagamintas iš anglies pluošto ir sveria vos 7 kg.

Dviratis surenkamas tik rankomis ir tik Italijoje. Visos jo detalės, įskaitant ir pavarų perjungimo mechanizmus, stabdžius ir t.t. pagaminta iš anglies pluošto – tvirčiausios ir lengviausios šiuo metu automobiliuose naudojamos medžiagos.

Jo kaina prasideda nuo 3500 eurų (12 tūkst. Lt). Kokių niekučių galima užsisakyti papildomai, „Alfa Romeo“ dar neatskleidė. Kompanijos atstovai pasakojo, kad dviratis bus parduodamas trijuose žemynuose – Europoje, Azijoje bei Amerikoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie Gazas