Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apsilankiusi priežiūros centruose „Honda Civic Hybrid“ sulėtėjo ir išaugo degalų sąnaudos

„Honda Civic Hybrid“ parengtas 24h lenktynėms
Gamintojo nuotr. / „Honda Civic Hybrid“ parengtas 24 valandų lenktynėms
Šaltinis: 15min
0
A A

Oficialiai atnaujinus „Honda Civic Hybrid“ programinę įrangą vairuotojai skundžiasi pablogėjusia automobilio dinamika ir padidėjusiomis degalų sąnaudomis.

Pasak „Los Angeles Times“, nuo 2006 iki 2008 metų gamintų „Honda Civic Hybrid“ vairuotojai skundėsi greitai gendančiomis baterijomis. Ypač karštesniuose kraštuose. Sutvarkyti šio gedimo „Honda“ visus šio „Civic“ šeimininkus pakvietė į priežiūros centrus ir atnaujino automobilio programinę įrangą.

Pasak „Honda“ atstovų, dėl šių gedimų buvo kalta programinė įranga, kuri netausodavo akumuliatorių. Automobiliui sustojus prie sankryžos variklis užgesinamas, bet oro kondicionierius toliau veikia padedamas elektrinio variklio. Todėl akumuliatoriai patiria žymiai daugiau iškrovimo ir įsikrovimo ciklų nei planuota.

Apsilankius priežiūros centruose greitai nusidėvinčio akumuliatoriaus problema išspręsta, tačiau automobilis tapo lėtesnis, o degalų sąnaudos padidėjo. Keli šio modelio  šeimininkai net padavė „Honda“ į teismą dėl visiškai neatitinkančių degalų sanaudų.

„Honda“ praneša, kad šiems automobiliams buvo įrašyta ta pati programinė įranga, kaip ir nuo 2009 metų gaminamiems modeliams, tačiau nesako, jog į naujesnius „Civic“ sumontuoti galingesni ir talpesni akumuliatoriai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas