2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 17

„Audi A1“ - pirmoji nuotrauka

Internete pasirodė pirmoji būsimojo „Audi A1“ nuotrauka. Automobilis buvo užfiksuotas Los Andžele (JAV), reklamos filmavimo metu.
„Audi A1“ - pirmoji nuotrauka
„Audi A1“ - pirmoji nuotrauka / Gamintojo nuotr.
Nuotraukoje puikiai matomos automobilio priekio formos, beveik nesiskiriančios nuo prieš metus pristatytos „Audi A1 Sportback“ koncepcijos kontūrų. Šalia mašinos – šio modelio ambasadoriumi išrinkta muzikos žvaigždė Justinas Timberlake'as. Manoma, kad prekyba šiuo automobiliu bus pradėta kitų metų pabaigoje. 2011 m., tikimasi, turėtų pasirodyti sportiškas „Audi S1“ su visais varomaisiais ratais ir 180 AG motoru, o dar po metų pasaulį gali išvysti ir šio modelio kabrioletas. „Audi A1“ turėtų būti gaminamas naudojant tą pačią platformą, kaip ir Europos metų automobilio laurus nuskynęs „Volkswagen Polo“. Vokiečių gamintojo mažiausio modelio kaina turėtų būti panaši į „Mini Cooper“, su kuriuo mažylis ir turėtų susiremti rinkoje. Daugiau informacijos apie naująjį „Audi A1“ planuojama pateikti tik vasario mėnesį. Oficialiai šis modelis bus pristatytas kovo mėnesį vyksiančioje Ženevos (Šveicarija) automobilių parodoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie Gazas